Najít dotaz:

kočárek pro psa

Taky Vám přijde kočárek pro psa stejně jako mě totální zvrácenost. Jsem zapálený pejskař, ale tohle mi už přijde trochu moc.

Venda

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Petr odpovídá:

  Ahoj mě osobně to přijde dost divné.

 2. Jana odpovídá:

  Pes v kočárku mi tak přijde už trošku moc.

 3. Milena odpovídá:

  Také mi to přišlo divné,ale momentálně ho budu muset zakoupit , moje čivavička je právě na operaci s páteří a dlouho se bude zotavovat. Aby nemusela celé léto trávit doma , přijde mi kočárek ideální, bude ležet v pohodlí , a přitom s námi venku, kdykoliv se může trochu projít a pak zase vozit. Myslím , že na rekonvalescenci pro těžce nemocné pejsky je to super,jinak by museli být jenom doma.

 4. Katka odpovídá:

  Nesouhlasím,mám pejska 13let.,Už mu to tolik neťape a zdravíčko taky už úplně neslouží.Rádi chodíme s manželem na dlouhé procházky,což náš pes už nedá.Není nic lepšího než kočár.Dřív jsme ho poponášeli v ruce:-((
  Takhle ho dáme do kočáru a může s námi být celý den a v pohodlí,jak pro něj,tak pro nás.Navíc na spoustu míst pes nesmí a s kočárem to není vůbec problém.Nedám na něj dopustit.

 5. Martina odpovídá:

  Máme starší čivavku,kočárek jsme koupili,ale pořád je mě trapné s ním vyjet,i když vím že by si to užíval.

 6. Milena odpovídá:

  Nestyďte se a vyražte . Mě bohužel moje milovaná čivavička umřela ,ale mám štěňátko ,malého čivaváčka a dnes s ním v kočárku vyrazím :-) je to lepší než ho vláčet v tašce nebo v ruce. Je to děsný poseroutka ,tak uvidíme , jak se mu to bude líbit :-)

 7. Katka odpovídá:

  Mě je to taky někdy trapný..Někteří lidi docela reagují.A když má někdo nějaké narážky tak řeknu že už je to babča a je pokoj.Kočár si nemůžu vynachválit:-)Minulý víkend jsme prodrandily okolí Máchova jezera:-)

 8. Beáta odpovídá:

  Kočárek pro psy mám už druhý, a jsem za jejich existenci moc ráda. Zúčastňuji se s pejsky různých kynologických akcí (agility, dog dancing..). Jedna z fenek je už postarší, na dlouhé procházky už „nemá“, přeci ji nenechám doma. Taky si na nás ukazují, aby ne, pracuju na vesnici, a tam 90% lidí psa ani nevenčí! Natož aby s nim šli na výlet, do města… To ne. Celý život je psisko na zahradě, v lepším případě nepřivázané na řetězu – a tokoví se mi budou smát že mám psy v kočárku? Kdyby se raději zamysleli sami nad svým chováním ke svým psům.
  O své psy se starám vzorně, mají pohyb, sportují (ta starší fenka už málo, už jen zlehýnka). Na běžnou procházku kočár samozřejmě nebereme, ale k veterináři nebo na zmíněné výlety je fakticky super! Navíc se do kočárku vejde i nákup (náš druhý model má bezva nákupní koš), nebo při delších výletech pití atd…
  Prostě pohodlná záležitost 😉
  A prosím, nesuďte…

 9. Martina odpovídá:

  Pořád jsem ještě nevyjela.Pokaždé ho naložíme do auta,ale na místě už ho nevytáhneme.Představa očumujících lidí mě fakt děsí.Nevíte někdo jak to překonat ?ještě ke všemu mi známá řekla,že je to fakt zvrhlost,vůbec to nechápe.A já bych tak ráda jezdila,jen nechci aby si lidi mysleli,že to mám místo dítěte. Prosím poraďte kdo můžete.Díky.

 10. Beáta odpovídá:

  Martino a odkud jste? Jsem z většího města (15tis obyvatel) a moc lidí to tu neřešilo, maximálně se smějou… Na vesnici kde pracuju tam to byla událost, ale jak jsem psala, ať si každej hledí svého!
  Jezdíte s pejskem na výstavy nebo nějaké psí akce? Tam by jste uviděla celou plejádu psích kočárků! A trochu by jste se „otrkala“ a nebála se pak vyjet.
  Pro mě za mě, ať si lidi říkaj co chtějí, pohodlí mých psích holek je pro mě nejdůležitější!
  A dokonce paní, kterou jsem potkala několikrát na různých pejskařských akcích, se rozhodla a má kočárek na psa taky – stejný jako my. A jedna rodina která chodí na výlety, a mají nemocnou fenečku, kterou na oněch výletech stále poponášeli, si kočár pořídili taky a jsou nadšení! Pán mi povídá, a dokonce už netaháme ani flašky s pitím, vše vezeme… O tom že existuje kočár pro psy neměli před tím, než mě poznali ani tucha.
  Škoda že se neznáme, čaply by jsme psiska a vyjely 😀
  Teď co je krásný počasí, nám kočárek zahálí, to je jasný, není potřeba. Ale v zimě drandil o sto šest – taky jak dostat v mrazech dva malý nahý psy do práce, když cesta je cca hodinu…

 11. Martina odpovídá:

  Ahojky Beátko,mockrát děkuji za psaní,snad mě to trošku popostrčí.Já bych kočárek potřebovala využívat právě i teď v létě.Máme dva čivaváky a tomu jednomu je 8let a je už nějaký unavenější a hlavně když je teplo.Prostě kyž už nechce jít tak se normálně šprajcne a stojí jako pařez.Takže ho musíme nosit,což se po nějaké době taky pěkně pronese,protože oba nejsou zrovna diblíci,mají přes 3kg.Vystavovat se nechodíme,ale na psí výstavy se vždycky v červnu zajdeme podívat.Takže tam třeba taky něco uvidím.Jo a jinak jsem z Brna,lidi tady nejsou zrovna moc chápaví,ale věřím že jednou to bude docela normální.

 12. Katka odpovídá:

  Já jsem kousek od Prahy a o víkendu se chystáme opět do Zoo:-)
  Škoda že nejdou vkládat fotky..
  Jestli nebude vadit psisku ta síťka,tak bych jí poprvé zavřela-ono pak není tak nápadné že je tam pejsek a spoust lidí si toho vůbec nevšimne:-)To by možná bylo pro dodání odvahy lepší:-)
  A nebojte se a jezděte,čím nás bude víc,tím líp..Držím mooc palečky!!

 13. Milena odpovídá:

  Kromě pejsků mám ještě koně ustájeného na westernovém ranči s partičkou kovbojů …dovedete si představit to halo , když jsem z auta vytáhla kočárek a posadila do něj čivaváčka ??? Ozývalo se tam ty vole no to už snad není pravda a podobně …no a co ? Mě je to ukradený a Cézárek byl na čerstvým vzduchu , měl rozhled , byl v bezpečí a já si zatím mohla pěkně projet kobylku :-)) poté jsme grilovali , chlapci si už zvykli a připomínek ubylo ..a moje starší čubinka , voříšek , cca 13kg se nenápadně z lavičky přemístila do kočárku k juniorovi a leželi tam spolu :-))) …prostě pohoda. V neděli se chystám na kukandu na výstavu v Praze pozdravit Cézárkovu majitelku a samozřejmě jedeme s kočárem :-)

 14. Jitka odpovídá:

  Kočárek taky máme,je to paráda,jen mě mrzí,že nevypadá víc jako pro pejska:-( Máme Inno Pet,spokojenost,jen by na nich mohly být třeba psí tlapky nebo tak:-)Takhle to vypadá,jako když vozíme v děckém:-((

 15. Martina odpovídá:

  To jsem teda fakt ráda a překvapená,kolik lidí už ty kočárky používá,jak to že nikoho nevidím ?Je fakt,že by ty kočárky mohly vypadat víc jako pro pejsky.Pište prosím všichni kdo ho máte a jezdíte.Já už určitě taky vyjedu a potom napíšu zážitky.

 16. Beáta odpovídá:

  koukám že jsem to tu popostrčila :)
  osobně se mi právě moc nelíbí kočárky co vypadají jako na dítě a proto vybírám takové jako taška+konstrukce. jak už jsem psala výše, už mám druhý… je to praktičtější i do vlaku nebo busu – rychle složeno ale psiska jsou stále v „tašce“ (korbě)… zkusím najít ten náš kočár a dám odkaz (moc jich není, ve většině obchodů je k vidění právě to co vypadá jako na děti).
  jednou jsme přijeli na ukázky agility, a těch poznámek… ty vo.. ta krá.. už neví coby… a brečí vám tam děti paní hahahaha… pak jsem vytáhla psisko na ukázku agility…… a ticho po pěšině! už nikdo nic neřekl, čučeli jak psíci běhaj. a pak přišlo i pár dotazů kdeže se dá ten zázrak (kočár) koupit :)
  do supermarketů s kočárkem chodím běžně, každej ví prd co tam mám. a když chtějí u pokladny vidět „obsah“ není problém…
  moje psiska jsou v kočáru spokojený, nemusím je tam ani nějak upevňovat, nebo zavírat, prostě leží a koukají.

 17. Beáta odpovídá:

  a to je ten náš :) ten za 129.95
  http://www.dogi-fashion.de/xtc/index.php?cat=c49_Buggy.html&XTCsid=3e868616b52e96fd91eace643ace141a

 18. Katka odpovídá:

  Jéé tak ten je super:-))
  Já mám taky ten podobnej dětskýmu,no kupovat novej už nebudu:-(

 19. Beáta odpovídá:

  Katko
  časem třeba budete 😉 jestli s tím stávajícím budete poctivě drandit tak to jednou přijde… :)
  Ještě jsem sem dala jeden odkaz, ale ten mi nebyl schválen :( nevím teda proč, ale respektuji to. Bylo to na stránky s mnoha a mnoha různými kočárky pro psy (44stran!). To je teprve pokoukáníčko 😉
  Nám nejvíc na kočáru „odchází“ kolečka a pak konstrukce. Tím jak to často skládám, to holt i ničím…
  Možná někde objevím odkaz na náš první kočárek, který jediný se mi tu před lety povedlo sehnat…

 20. Beáta odpovídá:

  tak to je on…
  http://vltava2000.cz/psisvet/goodsdetail.asp?strGoodsID=KOC
  měl nedostatky, třeba dost nízká rukojeť, neohrabaná konstrukce a kolečka co se občas netočily (ty přední) takže nešlo jet a neměl nákupní košík – ale ta taška, ta byla bombová! Dobře vychytaná, dost velká, no v létě i v zimě pohodlí pro hafany…
  Snad tento příspěvek projde :o)

 21. Martina odpovídá:

  Ahojky, tak jsme konečně vyjeli.Byli jsem v lednicko-valtickém parku,jestli to někdo náhodou znáte.Bylo to super,čivaváček si to moc užíval a my konečně taky.Byla to velká úleva jak pro něho tak i pro nás,konečně jsm e ho nemuseli nosit, ale krásně si ležel a sledoval kolem sebe.Samozřejmě se i prošel,ale vždy už si pak sám řekl o to ,že už se mu nechce a že chce do kočárku.Druhý čivavák je velký chodec a turista,takže ten tam vůbec nechtěl,ale stále si kočárek zvědavě hlídal aby se mu strejda náhodou neztratil.Takže spokojenost veliká,lidi si toho ani moc nevšímali,a pokud si někdo všimnul,tak nestačil ani zareagovat.Takže ted,když už jsme přežili první vyjíždku,tak myslím,že už nebude žádný problém,a už budeme jezdit normálně.Pouze malý problém,nastal a to s kočárkem,nejelo se s ním moc dobře,není moc do terénu.Tak bych chtěla poprosit kdo má jaké zkušenosti s kočárky a kde se dají koupit.Našla jsem i některé stránky na internetu,chci koupit nějaký lepší s lepšími většími koly,aby byl víc do terénu.

 22. Milena odpovídá:

  Také jsme včera vyrazili :-) byli jsme na mezinárodní výstavě psů v Praze a tam bylo kočárků spousta. Oba pejsci si to tam vyloženě užívali a byli rádi že se vezou a mohou sledovat cvrkot okolo :-)

 23. Katka odpovídá:

  Tak mi zase projeli ZOO:-)A paráda.No i když trochu jsme zmokli.Teda psisko ne,ta byla v kočáře s pláštěnkou a spala:-)
  Beátko škoda že nejde dát odkaz na tu spoustu kočárků:-(Zkoušela jsem sem dát mail-ale ani ten mi neprošel.
  Marti,nevím jaký kočár máte ale chce to určitě s nafukovací kolečka..

 24. Martina odpovídá:

  Ahojky,máme pets buble,je to dost obyčejný,a právě chceme koupit s nafukovacími koly.Takže vidím,že jsme všichni výletovali,aby jsme ty naše mazlíky neodnaučily chodit úplně.

 25. Katka odpovídá:

  Mám stejnej názor,někdy mám pocit že už ťapky ani nemá:-)
  Tahám ji za sebou jak kačera.No ale už je to babča,tak má nárok:-)
  Já mám Buggy All Terrain.
  Koukala jsem a do terénu by šlo něco takového-Kočárek Buggy Comfort

 26. Martina odpovídá:

  No tak přesně ten Buggy Comfort jsem si objednala,tak jsem zvědavá.

 27. Beáta odpovídá:

  Ahoj ve spolek.
  taky jsem se divila, že odkaz na náš kočárek prošel a na stránky s kočárkama ne… ale musíme to respektovat.
  zkusím to jinak. zadejte si pet stroller nebo buggy for dog a nebo eBay – Dog strollers a uvidíte jestli se vám podaří něco nalézt. určitě jsou i „vytuněné“ kočárky do terénu, jen to shánění bude složitější, nejsou tak moc k dostání a jsou drahé…
  k prvnímu výjezdu gratuluji 😉

 28. Martina odpovídá:

  Díky díky za adresy,jsou tam docela dobrý vozíky,ale my už máme vybráno Buggy Comfort,cena trošku vyšší,ale terénní nafukovací kola,myslím že to bude super.Až ho budeme mít napíšu hodnocení.Už se těšíme na další výlet s kočárkem,novým.
  Ještě jsem se chtěla zeptat,když jedete do té ZOO Praha,psa máte v kočárku,tak za něj platíte nebo ne?nejde mi o těch pár korun,ale jen mě to zajímá.Taky mě dost zaráží,že se platí úplně stejně za velkýho i malýho psa,ale tím myslím všude a všechno.Že se nedělají vůbec žádný rozdíly,i když si myslím,že rozdíl mezi PITBULEM a čivavou,přeci jen nějaký je,nemyslíte si to taky?

 29. Beáta odpovídá:

  No myslím si to taky, ale rozdělený to podle velikosti není… Psiska se mnou jezdí do práce, teď teda cca půl roku máme jinak řešenou dopravu, ale dřív jsem asi 4 roky jezdila ráno vlakem (to je taky kapitola!) a pak busem – a v buse chtěli za každého psa poloviční cenu, to znamená, že já celý lístek, jeden pes půl a druhý pes půl, takže vlastně druhý celý lístek – no na hlavu. A to má jedna fenka 2kila a druhá 3… Vozila jsem je v tašce – celý uzavřený, ale stejně jsme se furt dohadovali o ceně. No jsem ráda že teď jezdím trochu jinak.
  Teď nedávno jsem jela busem i s kočárkem (asi podruhý jinak jezdím vlakem a kočár skládám). Kočár jsem v buse nesložila, není tam moc místa a zabíralo by to místo i tak. A řidiči jsem řekla že mám kočár, ale special, že je na psy a že jsou v něm dvě psiska a ať mi to spočítá jak chce :) a…. platila jsem jen za zavazadlo (asi 5kč)… V ZOO jsem s tím ještě nebyla, mám všechny zoo dost z ruky – navíc ne do každý se může se psem.

 30. Katka odpovídá:

  Ahojky moc díky za nasměrování na kočárky..strávila jsem nad tím snad hodinu:-)
  Já když jedu busem tak nahlásím že mám prostě kočárek a nijak to nerozebírám.
  Marti ta Zoo je jedno vstupný,je to 20kč(Praha)Takže to mi nějak kapsu nerve,naopak jsem ráda že tam s psiskem vůbec můžem..A platíme,u pokladny nahlašuju že mám psa.A vlastně mě nikdy nenapadlo přemýšlet nad tím že by se to vstupný mohlo nějak lišit,dle velikosti-myslím i jinde..Ale něco na tom je:-)

 31. Martina odpovídá:

  Ahoj všichni,tak máme nový BUGGY COMFORT, je perfektní není co dodat.Jen ta čivava se v něm trošku ztrácí.Tak hlavně aby už bylo hezky a mohli jsme někam vyrazit.

 32. Beáta odpovídá:

  Marti tak to by chtělo těch čivavek ještě několik 😀 né?..
  My kočík vytáhneme tento víkend, jedeme na dvoudenní závody agility, bude to náročný víkend a počasí nám asi moc přát nebude, myslím že kočár přijde vhod…

 33. Martina odpovídá:

  Beátko a vy máte co za pejsky ?já mám čivavy 2,ale jak už jsem psala tak ten jeden se zatím moc vozit nechce,ale možná když se víc unaví tak mu kočár taky přijde vhod.Tento víkend jsme taky chtěli někam vyrazit,ale to počasí fakt asi nebude dobrý.Tak vám přeji úspěšný víkend.

 34. Beáta odpovídá:

  Martinko mám trpasličího pinče a čínskýho chocholáče naháče. obě fenky. víkend se nám vydařil, nepršelo, sice jsme nic nevyhrály, a jsme úplně zničené :) ale bylo to pěkný.
  kočárek se hodil, tím že bylo chladno, neležely psiska při zemi, ale výš, a neprochladly tolik. navíc jsem jim to uvnitř pěkně zateplila, byly v kočárku rády.

 35. Martina odpovídá:

  Ahojky lidičky,tak co jezdíte? my už jezdíme,už jsme byli na několika výletech a taky se chystáme do zoo do Prahy.Zjistili jsme že ten kočárek je to nejlepší co může být,pejsánek si to vyloženě užívá,naložíme si tam věci takže nemusíme nosit batohy,no prostě paráda.Co by člověk pro ty naše mazlíčky neudělal.Někdo sice hloupě kouká,ale to je jeho problém,nejvíc co jsem si všimla tak samozřejmě reagují ženský,ale pouze když jich jde víc a mají kočáry s dětma.Ale už je mi to fuk,hlavně že je mu fajn a nám to vyhovuje.Ten nový kočár buggy comfort je fakt super.Jen ted nevím co s tím prvním.
  Stále čekám že konečně venku někoho potkám taky s kočárkem s pejskem,ale ještě se mi to nepoštěstilo,škoda.Kde všichni jsou ?
  Tak se mějte všichni krásně a jezděte a pište zážitky a kde jste výletovaly.

 36. Beáta odpovídá:

  Ahoj lidičky,
  my vyjely dneska po dlouhé době. co je pěkně, moc ho nepoužíváme. ale dnes bylo moc horko a my musely na veterinu. tak jsme jely… není to zrovna za rohem, jít to s nima pěšky se mi fakt nechtělo – to by bylo na dlouho… dnes jsme „potkávaly“ samé kladné komentáře… ale je pravda, že nejblbějc koukaj (a komentujou) maminy s dětma v kočáře – jako by na kočáry měly patent bo co :)

 37. Beáta odpovídá:

  jo Martino a ten „starý“ kočárek prodejte… dejte inzerát třeba na dveře zverimexu (po domluvě) nebo jestli pojedete někam na výstavu vemte ten starý kočárek sebou a nabídněte ho… já první taky prodala.

 38. Lenka odpovídá:

  Ahoj lidi,
  jsem ráda, že jsem našla tuhle diskusi.Dnes ráno jsem potkala dva lidi co si vezli pejsana v kočárku a druhýho na vodítku, tak jsem se trochu připtala a oni to měli, že se to dá přidělat i za kolo. Je to supr, že něco takovýho jako kočár na psy existuje. Mám 12 letého pejska, už mu zdravíčku neslouží jak by mělo. Věčně jsem přemýšlela jak ho přepravovat třeba na veterinu, jsem ho chtěla dát i do dětského, kdybych ho měla. Jsem ráda, že je tu tolik lidí co kočárky pro psy má a využívá je. Jezdit s kočárkem na výlet supr, to mně nenapadlo. Moc vám fandím všem fandím. Taky si nějaký pořídím. Moc zdravím.

 39. Martina odpovídá:

  Ahoj Lenko,kočárek si určitě kupte at je nás víc. Můžu se zeptat odkud jste a jak máte velkého pejska ?

 40. Zdena odpovídá:

  Ahojky lidičky. Také jsem chtěla přispět svou krátkou zkušeností s kočárkem. Jsem z Prahy, ale kočárek jsem koupila hlavně kvůli dovče, ale také abychom mohli chodit i s pejsky třeba nakoupit do obchodních center, na minigolf a tak podobně. Už jsme ho vyzkoušeli několikrát. I v tom horku se pejskům v kočárku moc líbilo. Do lesoparku pochodovali sami, ale při cestě zpět byli rádi, že se vezou. Mám dva Yorkshirky. Jeden váží 3,5kg a ten druhý 1,3kg. Názory na pejsky v kočárku byly celkem hezké, tak snad to bude pokračovat i nadále. Kočárek jsem dnes prodala, protože jsem měla ten od Fa Tommy, má tenká kolečka a přidělání k osičce opravdu nic moc. Dlouho by nevydržely. Zítra si jedu pro nový. Mají dva, Buggy Comfort s nafukovacími koly a ten vlastně skoro stejný s kvalitními úmělými koly, šedomodrý. Vzhledem k tomu, že máme kluky tak nevím jestli by ten růžový byl to pravé ořechové. Také je o dvě kg ještě těžší a má větší nosnost, ale na ty moje mrňousky by stačil asi i ten druhý. No zítra si to tam prohlédnu a uvidím. Už se moc těším. Hned bych asi vyrazila, alespoň na chvilku. Dám vám sem hned vědět, jak jsem pořídila. Moc zdravím.

 41. Martina odpovídá:

  Ahojky Zdeni,my jsme měli první kočárek taky s plastovými koly a to fakt nebylo nic moc.Ted jsme koupili BUGGY COMFORT s nafukovacími koly,máme dva čivaváky kluky,kočárek je šedo růžový,ale té růzové je tam málo,Tak pokud jde o ten stejný co si chcete koupit, tak vám ho doporučuji z vlastní zkušenosti,je sice trošku těžší a taky dražší,ale stojí to za to.Perfektně se s ním jezdí,kluci i my jsme s ním fakt spokojeni.S tím druhým by jste si moc nepomohla,má stejná plastová kola jaké jsme měli i my.Tak přeji štastný a správný nákup,potom napište jak jste si vybrala.

 42. Zdena odpovídá:

  Ahojky Martinko, dneska jsem si koupila ten kočárek. Koupila jsem si InnoPet® First Class. Je šedo-modrý. Nemá sice nafukovací kola, ale ta, co má jsme prohlédli, vyzkoušeli a jsou také super. U toho co jsme měli předtím, byla kola malinká a kvrdlací. Po horách asi nikdy jezdit nebudeme,takže na naše ježdění si myslím budeme spokojeni. Hned jsme ho dnes vyzkoušeli a vyjeli jsme na procházku. Klukům se v něm moc líbilo. Větší pejsek ležel a měl prostrčenou hlavičku tím otvorem vepředu a malinký stál nad ním a byl opřený předními tlapičkani. Byl nadšený, že má takový výhled. Při běhání takový nemá. Už se těšíme na víkend, někam vyrazíme, pokud bude počasí na naší straně. Moc zdravím, také hezky dranděte a zase mi napište, třeba kde jste byli.

 43. Beáta odpovídá:

  Jsem ráda, že základna kočárků pro pejsky se rozrůstá :)

 44. Martina odpovídá:

  Ahojky Zdeni,tak to máte dnes určitě z kočárku radost.Ten se mi taky líbil,je vlastně skoro stejný jako Comfort až na ty kolečka.Já jsem ho prvně chtěla taky,ale manžel mě přemluvil na ty nafukovací.Tak at vám dobře slouží.Ted bohužel nemá být moc hezké počasí,ale snad se to brzy zlepší.Já mám ale dnes taky radost,protože jsem konečně právě prodala ten starší kočárek,přišla si pro něho paní a má to pro malinkýho jorkšírka,takže nás bude zase o 1 víc,dobrý ne ?Tento víkend je u nás výstava psů tak už se těším,jestli tam také uvidím nějaké kočárky.Je to v Brně,kdyby to náhodou někoho zajímalo.Taky jsem se chtěla zeptat jestli jezdíte i v zimě?já mám strach,že když by tam jenom tak leželi tak by jim byla zima,ne?škoda že nejste z Brna.Tak si zase napíšem jakmile budou nějaké novinky a tak.

 45. Zdena odpovídá:

  Ahojky Martinko a Beátko. Jsem také ráda, že se kočárky na pejsky stávají pomaloučku něco co není tak neobvyklého. Marti, jsem ráda, že máš radost z prodaného kočárku, já ho prodala také v týdnu. S tím novým jsme drandily i včera. Bylo tu hezky a tak naše cesta byla zase do lesoparku. Kluci si na kočárek rychle zvykají. Tam opět ťapali, ale zpět si Carrýsek už o odvoz řekl!!! Moc jsem se smála, protože to bylo jako u malého dítěte. Je v něm vysloveně rád. Nechci to zase přehánět, běhat musí, ale na chvilku jim to na dlouhé procházce dopřeji. V zimě jsme kočárek ještě neměli, takže žádnou zkušenost nemám. Myslím, že bych je vezla pokud by to bylo nezbytné. Třeba veterina, nebo tak. Mějte se moc hezky a pište novinky.

 46. Ivana odpovídá:

  Ahojky. Dnes jsme poprvé vyjeli s vozíkem za kolo + jogger novy model 2010. Mám krysaříka a pinče, koupila jsem jim vozík za kolo pro děti (je levnější než pro psy) a upravila pro pejsky. Může se použít i jako kočárek. Klukům se uzavření nejdřív nelíbilo,ale vydrželi sedět a nezlobit. Po dlouhé procházce (7km) byli rádi,že se vezou. Ale stejně přemýšlím,že si pořídím spíše kočárek, není tak veliký…

 47. Martina odpovídá:

  Tak jsme se byli podívat na té výstavě psů,páni tam bylo kočárků. Člověk se tam cítil úplně ve svém živlu. Byl někdo někde na výletě ?

 48. daniela odpovídá:

  tak jsem nakonec taky pořídila kočárek, dost mě povzbudila vaše diskuze. koupila jsem ho kvůli výstavám, je to daleko pohodlnější, než přepravka na kolečkách. Mám výstavního krysaříka a mazlíčka jorka, který jezdí vždy s náma. kolečka od přepravky jim dělaly zle na uši a když jsem měla táhnout přepravku, křeslo a ještě věci potřebné, žádná pohoda. Měla jsem premiéru teĎ o víkendu v Brně. No nádhera… Naházela jsem všechny věci do kočáru, na zádech pouze batoh s osobními věcmi. Očkováky, vodítka a vstupák pěkně do boční kapsy kočáru, takže hned po ruce. Naposledy v zimě když jsem ho lovila z batohu, tak mi celý batoh spadnul do břečky a měla jsem po náladě. Fakt to nemá chybu. Koupila jsem ho docela levně od 4 pets, navíc je multifunkční coby i přepravka do auta. Jsou tam nakreslené psí packy a tvarově se nejmíń podobá dětskému, takže si nepřipadám jako blbec. Nemá to chybu..
  Jinak co se týče „zasloužilých matek“, tak ty jsou opravdu nejhorší.. Mám kancelář v centru města a ony se tam vždycky shlukují na náměstí se svýma ratolestma. Stačilo, když jsem šla s klukama v zimních bundách a už měly kecy… Vysvětlovat jim, že je -10 a kryska ani jork nemají podsadu mi připadá jako ztráta času. Takže až mě zase namíchnou, půjdu si v létě mezi ně sednout na terasu do cukrárny i s tím kočárem :-) Jinak ten můj je asi míň kvalitní, než s těmi lepšími kolečky, ale já to mám fakt jenom na výstavy nebo v září zvažuju dovo u moře a když budu chtít někam do města, tak pro kluky bude asi lepší se vézt, než šlapak po horkém asfaltu, i večer bývá vedro… Jinak šlapeme pěšky.. štve mě, že mě to nenapadlo pořídit dříve… chce to odvahu, tak holky do toho, ať je nás více a nepřipadáme si divné :-)

 49. Martina odpovídá:

  Ahojky,tak nás pomalu přibývá,ono nás je možná víc,jen o sobě nevíme.Škoda na tom výstavišti v Brně jsme se mohly setkat,no tak třeba někdy příště.Budme rádi,že jsme na ty kočárky vůbec přišly a že je pro nás začaly vyrábět.Myslím si ,že se za to fakt stydět nemusíme,i když je nám to někdy trochu trapný,ale na ty matky se můžeme vykašlat,at si hledí svých ratolestí a nestarají se o to čemu nerozumí.Navíc se mě zdá,jak tak ted ty kočárky sleduji,že se výrobci dětských kočárků docela inspirují těmi psími,všimla jsem si že na nich taky začínají dělat ty větrací sítky,což dřív nebývalo.Ono se takovým lidem,jako jsou ty matky,těžko vysvětluje,že třeba takový malý pejsek nemůže tolik hodin v kuse chodit a být vzhůru,protože by to taky nemusel přežít,nebo třeba když je pejsek nemocný,nemůže chodit atd…a když už si ho člověk pořídí tak ho taky chce mít všude sebou,tak proč to neřešit touto cestou.Oni taky nenechají své děti doma.Takže se na ně prostě vykašleme a budeme jezdit.Není někdo z vás náhodou z Brna ?

 50. Martina odpovídá:

  Jo a my jedeme v září do Chorvatska a kočár bereme rozhodně sebou,na večerní procházky kdy už jsou pejsani za celý den unaveni je to nejlepší co může být,nebo třeba i na nějaký ten výlet tam.Protože je to pro ně fakt asi dost náročný v tom teple,tak proč jim to trochu neusnadnit a nezpříjemnit,né ?

 51. daniela odpovídá:

  Marťo krysky jsou v sobotu a ty jsi určitě byla v neděli, což byla asi většina kočárků, mrknout na společenská plemena. Omlouvám se za téma mimo, ale máš nějaké tip na Chorvatsko ? My jezdili léta Podgoru, ale tam je to hodně špatné se psama na venčení, prakticky není kde. Tak letos váhám mezi Chorvatskem a Itálií, ale vůbec nevím kam. Kam jezdíte vy ?

 52. Martina odpovídá:

  Dani,my jezdíme pořád taky ten stejný směr Podgora a okolí,letos je to Zaostrog je to menší středisko,potom jsme byli ještě v Drveníku a Živogoššče to jsou taky menší střediska,na venčení to tam stačí.V Podgoře jsme byli taky,ale to je fakt na to venčení horší.O Itálii jsme taky uvažovali,ale necháme to na jindy.Zkus si dát do vyhledávače -dogs travel,tam si možná vybereš.Nevím jestli mi toto psaní bude schváleno,protože nepíšu nic o kočárech,tak snad jo.

 53. admin odpovídá:

  Diskuse o tom kam se psy na výlety je zde http://www.pejsankove.cz/kam-jezdite-na-vylety a nová vlákna můžete zakládat na stránce http://www.pejsankove.cz/polozit-dotaz

 54. Lenka odpovídá:

  Ahoj Martino,
  kočárek si určitě koupím, jen na něj musím trošičku našetřit. Nemám žádného výstavního pejska, ale poctivého křížence. Jasný je pouze otec,což byla border kolie. Je to náš mazlíček. Co do velikosti má 13 kilo, tak snad nebude do kočárku moc veliký. Budu tady z Vás vozit největšího pesana asi. :-). Moc Vám všem fandím. Kočárky jsou dobrá věc.
  Danielo, taky nesnáším řeči lidí o tom, že si pejska v mrazech oblečete. Můj má sice podsadu, ale není nejmladší a když žije s náma v bytě, kde je cca 20°C a venku je třeba -10 tak kožich nekožich rozdíl 30°C je prostě poznat. Si skuste sedět doma celý den v kožichu a pak v něm vylézt ven, taky vám bude zima.
  Jsem zvědavá na reakce až jednou vyrazíme v kočáru my. Strašně jste mně tu povzbudili.

 55. Lenka odpovídá:

  PS Martino, jsem kousek od Ostravy L.

 56. Martina odpovídá:

  Tak jo my se polepšíme.

 57. Beáta odpovídá:

  Ahoj všem,to se to tu pěkně rozepsalo :) Brno mám přes celou ČR – tak tam se fakt neuvidíme 😉 My drandíme i v zimě, teda letos to v tom množství sněhu bylo horší, ale jak to šlo, jely jsme. Zima jim v kočárku není, ani když je -20, jsou ve svetýrku a v psím spacáku, kterej jim na zimu do kočárku dávám – je fakt teplej. Když jsem je kontrolovala, měly tam krásně teploučko. Matky ani jiný rejpaly neřeším, jezdím už řadu let, takže jsem dost otrkaná :). Provokace mi jde taky dobře, někdy si to užívám… Teď nám tedy kočík zahálí, je na balkoně, ale včera jsem ty moje psí holky vzala na delší procházku (cca 8km), a jak by se býval hodil! Ta starší měla cestou zpátky problémy, musela jsem ji asi kilák nést, pak ještě kus a ještě – a věřte že i ty tři kila se pronesou! Kočárkům zdar! 😉 jo a jsme z karlovarska…

 58. Martina odpovídá:

  Jo jo to taky znám,vždycky si říkám že to ujdou a pak litujem že jsme kočár nevzali,a toho staršího nesem třeba skoro celou cestu,hlavně když je teplo,taky mají 3kila takže vím jaký to je.jen všude člověk neví jestli s ním půjde jet,jaký bude terén.Když tak se musí brát na známá místa.No po skalách naštěstí nelozíme.Na zimu jim taky koupím něco teplejšího do kočárku aby jsme mohli jezdit.Zítra jedem někam na výlet,určitě s kočárem. Tak lidičky,pište,pište a vy ostatní se přidejte

 59. Zdenka odpovídá:

  Ahoj,zdravím všechny hodný pejskaře.Jsem ráda za hočárky pro mazlíky.Vlastním 11 letého Westíka kterýmu to už tak neběhá jako zamlada.Dneska jsem si od kamarádky vypůjčila kočárek a vyrazily jsme po stopách mládí.Kus běžel,kus popocházel a kus se vezl.Byl vyloženě šťastnej a poznával svá stará místečka,až jsem byla dojatá.Dokonce v kočárku nezmokl jako já.Již zítra mu koupím jeho vlastní koč.A co názory hloupích lidí? Na ty kašlu,je vidět že nejsou pejskaři kteří cítí se stářím svého zlatíčka.Všem přeji zdravého pejska a hodně radosti.

 60. Beáta odpovídá:

  no Marti tak jsem to právě myslela, přes kontakt 😀 tak sem napište kdo máte zájem o bližší seznámení se spolu a já pak za všechny písnu adminovi 😉 ju? nebo jestli chcete každá písnout sama? nechám to na vás.

 61. Zdenka z LBC odpovídá:

  Dobrý den, prosím pani Zdenu pokud ji nebudu obtěžovat aby mi zdělila ve kterém městě mají na prodejně volně ke koupi kočárky.Jezdím,scháním,ale marně,koupi přes internet nějak nevěřím.Lepší je si ho prohlédnout a porovnat.Ještě jednou prosím o odpověď a moc děkuji Já a můj postarší mazlik.

 62. Martina odpovídá:

  Ahojky Zdenko,že se vám do toho pletu,ale myslím že se koupě kočárku přes internet nemusíte vůbec bát,já sama jsem si tak kočárek koupila a nebyl žádný problém.

 63. Milena odpovídá:

  Já bych se seznámila :-)

 64. Zdenka z LBC odpovídá:

  Děkuji paní Martině za reakci,zkusím ten internet.Jen chci vysvětlit mé obavy.Kamarádce po dodání kočárku chyběla přední opora korby.Třeba nebudu mít stejnou smůlu.

 65. Martina odpovídá:

  Mileno tak se seznámíme,napište adminovi s kým se chcete seznámit a požádejte ho o kontakt na dotyčnou osobu.Ju ?A pro Zdenku,já vím může se stát,ale když tak se dá zboží reklamovat a vrátit,ale je to asi zdlouhavý proces.Ale být váma tak bych to zkusila.A už máte nějaký kočárek vybraný ? když tak můžu poradit.

 66. Milena odpovídá:

  Zdenko nebojte se , já mám kočárek taky z internetu :-)

 67. Zdenka odpovídá:

  Odpov.pro Martinu.Kočárek jsem vybrala Buggy Precious nebo Buggy First Class a nemužu se rozhodnout.Děkuji za radu,dám na Vás.

 68. Martina odpovídá:

  Zdeni,tak z těch co jste si vybrala je rozhodně lepší ten Buggy First Class,je celkově lepší,pevnější,lepší materiál i konstrukce.Ale pokud bych vám mohla poradit tak Buggy Comfort je ůplně nejlepší,já ho mám,stojí sice dost,ale jezdí se s ním krásně,ale pokud nechcete jezdit nikde po trochu horších cestách,tak si vyberte ten first class,je úplně stejný jen má jiná kola což je u kočárků velmi důležité.Já jsem si první kočár koupila taky s menšími koly a za 14 dní už jsem přemýšlela o jiném s lepšími koly.Člověk chce ušetřit a přitom pak zaplatí ještě víc,takže dobře promyslete kde budete jezdit.Takže přeji dobrý výběr.Kdyby jste ještě něco potřebovala tak se klidně ptejte.

 69. Zdenka odpovídá:

  Ahoj Marti(promiňte mi tu zdrobělinu,ale máme snachu Martinu a jinak ji neřekneme)děkuji za radu o finance v tomto případě opravdu nejde.Dnes objednám a až dorozí dám vám zprávičku.Já jsem jen myslela,že mnou vybraný tip je přece jenom lehčí.Nemám zkušenosti a tak si nechám poradit.Hezký den.Z.

 70. Martina odpovídá:

  Ahojky Zdeni,oslovení mi samozřejmě vůbec nevadí,právě naopak.Jen jsem nepochopila, který kočárek jste si tedy vybrala a objednala.Ty které jste si vybírala vy jsou samozřejmě o něco lehčí,ale to je právě tou konstrukcí,jetli ho budete muset někde přenášet nebo po schodech ,tak by jste opravdu měla volit asi ten lehčí,já ho nikde nepřenáším takže mě to,že je těžší nějak nevadí. Ted jsem si ještě objednala ,,buggy combo,,to budu mít na takové to kratší ježdění po ulicích,místo tašky,je to vlastně taková taška na kolečkách,ten bude opravdu lehký,váží jen 6kg,takže ho budu mít doma a klidně ho snesu i ze schodů,ten větší máme v garáži.Můžu se zeptat pro jakého pejska ten kočárek bude ?

 71. Zdenka odpovídá:

  Ahoj Marti,objednala jsem si First Class nemá sice nafuk.kolečka což je určitě velká přednost,ale myslím si,že nato naše popojíždění převážně na zpevněných cestách bude stačit,no uvidíme.Jinak máme Westíka je mu 10a1/2 váží 10kg jmenuje se Arnik,ale říkáme mu Arnoštek.Trápí ho zadní kolínko kde má léčené přetržené vazivo a mezi prstíkama se mu objevila alergie se kterou bohužel neúspěšně bojujeme.Proto ten kočárek.Na výlet vždy vyrazí jako mladík,ale zpět je z něho důchodce.Až přijde a vyzkoušíme ho tak dám vědět.Přeji Vám i vašim pejsánkům hezký den.

 72. Zdena odpovídá:

  Ahojky milovnice psích kočárků. Jsem na dovče a moc si užívám ježdění. Právě sedíme na minigolfu a pejsánkové spinkají v kočárku. Je to bezva. Jim je tam moc a moc dobře. Jsou po celém horkém dni unavení a jsou rádi, že si mají kde odpočinout. Sami se už hlásí, že chtějí svézt. Také jsem chtěla napsat těm kdo ještě shání kočárek. Já ho koupila psi-oblecky.cz/index1.html Je to psí salon, jezdíme se tam stříhat a paní kočárky dováží. Je velmi ochotná. Tak to zkuste. Měla i s nafukovacími kolečky i s úmělými. Růžový i modrý…. Až se vrátím domů dám foto na Facebook. Tak si všechny užívejte letních dnů a jezděte a jezděte….Jak to bude s tím skontaktováním nás, kdo by si chtěl povídat víc a dávat i fotečky? bylo by to prima.

 73. Zdenka odpovídá:

  Dobrý den Marti.Tak dnes nám dorazil kočárek,sama jsem ho složila a zatím je bez chyby.(Dokonce jsme obdržely i dáreček.)Bohužel ho nemůžeme hned vyzkoušet neboť hlídám Kevinka (to je synkův rotvajler ).Jen co to bude možné vyrazíme.Příště napíšu první zážitky.Z.

 74. Lucie odpovídá:

  Přijde mi dobrý že jsou i kočarky pro psy. Psi mám od mala a když jsem zjistila že jsou kočarky pro psy tak jsem byla ráda alespoň když někam jdu nemusím ho míti na vodítku a tak podobně…takže kočarek pro psíky mi příjde v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!

 75. Martina odpovídá:

  Ahojky lidičky,tak nám to pěkně přibývá,díky Lucko za psaníčko.Zdeni to je fajn,že je kočárek v pořádku,ale nejlíp se to stejně pozná až se vyjede.Tak až vyjedte tak dejte vědět.Mě už dnes taky přišel ten druhý kočárek,je to spíš taková taška na kolečkách,ale taky fajn,to budeme mít tak po ulicích.zítra vyjedem.Je horko tak pejsci budou rádi že nemusí v tom vedru moc chodit.Prosím vás není někdo náhodou z Brna nebo alespoň někde poblíž ?

 76. Pavča odpovídá:

  Zdravím všechny psí obdivovatelky, zaujala mne vaše diskuze právě proto, že uvažuji nad koupí kočárku. Za 3 týdny si jedu pro další psí miminko, takže budeme mít už 2 jorkšírky. Říkala jsem si, že to bude mnohem pohodlnější na cesty, nákupy atd., když miminka zprvu jen a jen spí. Ještě mám v živé paměti, jak náš první jorkšírek pořád jen spinkal a já ho nosila všude s sebou a poté mu složitě hledala místo, kde by měl klid na spánek. Tohle by byla velka úleva. Alespoň pro první půlrok, než fenečka povyroste. Jen vůbec nevím jakým model. Nejsem zastáncem těch, které vypadají, jako bych je zdědila po již odrostlém dítěti. Spíše konstrukce a taška. Nejlépe nic velkého, jen na dva malé jorkšírky. Líbí se mi např. typ, který psala, že má Beáta. Jen nevím, kde bych ho mohla v ČR sehnat :(

 77. daniela odpovídá:

  ahoj Pavčo, pokud nechceš „dětský“ a chceš ho multifunkční, máš jorkšíry, kteří jsou dost akční, takže ho budeš používat doplńkově a nechceš mnoho investovat, tak jednoznačně doporučuju ten modrý od all4pet. jsem s ním spokojená, dobrá cena a dá se skvěle využít i jako autopřepravka, popřípadě jako tašku do restaurace. Stojí jen 2490 Kč a je fakt super.. Pro 2 jorky dost místa. Já mám jorka a krysaříka a vejdou se v pohodě….Výhodou je i odkládací prostor pod kočárkem, jednoduchá a snadná montáž, zvládla jsem ji sama. Můžeš ho naživo vidět na kterékoliv výstavě, nejblíže teď o víkendu v Mladé Boleslavi. Objednala jsem po telefonu a 2. den jsem ho měla.

 78. Martina odpovídá:

  Pavčo zkus se podívat na psi-oblečení.cz nebo na kočičárna, tam si možná vybereš.Já osobně mám ten buggy combo a je fajn,mám 2 čivavy a v pohodě se do něho vejdou a to mají oba 3 kila,navíc je kočárek velice lehký takže není problém ho nést třeba po schodech.Tak to jen taková malá rada.

 79. Beáta odpovídá:

  Pavčo, nevím jestli projde odkaz na ten „můj“ kočárek. je to v prodeji tu v čr vip-dogstar.cz/menu/shop/psi-kocarky

 80. daniela odpovídá:

  tak včera v MB jsem opět byla za kočár šťastná jako blecha. Bylo to dost daleko a přes šílenou trávu, takže s klecí bych se natrápila. Jelo se fakt super… Jinak ten můj kočár dokonce zlevnili za 1990 Kč. Není moc hezký, ale spíše účelový a díky tomu praktickému vzhledu si aspoň fakt nepřipadám divně a na pohled je jasné, že to plní účel a nepletu si psy s dítětem… Je to fakt těžké při dnešním „baby boomu“. Opět mám z poslední doby několik negativních zážitků. Společnost je rozdělena ne pejskaře a těžké nepejskaře, neutrální postoj skoro vymizel.

 81. daniela odpovídá:

  tak teď jsem Martino zjistila, že obě doporučujeme ten stejný ti kočárku, já jenom od jiné firmy a v jiné barvě :-)

 82. Martina odpovídá:

  Ano Danielo tak jsem to zjistila,že doporučujeme ten stejný.

 83. Pavča odpovídá:

  Zdravím, moc děkuju všem za rady a tipy. Přeci jen se mi libí ten, na který mi poslala odkaz Beáta. Proto bych se Tě chtěla zeptat, Beáto, zda-li seš spokojená? Nejsou kolečka příliš tvrdá? Co konstrukce? A myslíš, že bude dostatečně velký pro dva jorkšírky ( malé, mají 1,5 kg) ? Moc díky.

 84. Beáta odpovídá:

  Pavčo, pokud neplánuješ drandit s kočárkem po lesích, polích a tankodromu, budou kolečka stačit. Mám ho třetím rokem, a zatím zvládl každou cestu. Konstrukci dávám dost zabrat, a taky drží (skládám a rozkládám kočár do vlaku, přes zimu vydatně, přes léto méně – ale zase ho beru na závody). Kolečka taky drží. Tvrdá nejsou, leč nafukovací také ne. Jezdí se s ním dobře. Jorkové se ti tam určo vejdou, mám v něm pinče 3kg a naháče 2kg a dobrý. Občas mi k nim přidá kamarádka dva krysaříky (1.7kg) a taky se vlezou :) ale to je jen na chvíli… Má super košík na nákup, a že toho už odvozil. I madlo je tak akorát – ale kdyby bylo výš, nezlobila bych se. Jen. Jak uvádí že jsou uvnitř dva pásky na uchycení psa, tak to není pravda. Je tam jen jeden (i když my ho nepoužíváme, holky mi leží jen tak). Taky nelze to přední dvojkolečko zaaretovat – psala jsem jim to do obchodu, ale nereagovali… Jinak naprostá spokojenost, jo a je k němu i pláštěnka… Navíc, když s ním přeci jen nebudeš spokojená, můžeš ho, dle podmínek nákupu na internetu, do 14.dnů vrátit. Ale já jsem s ním spokojená…

 85. Pavča odpovídá:

  Beáto, moc díky. Opravdu jsi mi pomohla. Myslím, že mám vybráno :-) Jen jsem se obávala těch koleček. Jak píšeš – velký košík – ten já určitě upotřebím :-) I to bylo kritérium, aby ho kočárek měl. Až ho budeme mít, určitě napíšu, jak jsem spokojená. Zatím se mějte!

 86. Beáta odpovídá:

  Pavčo,snad budeš spokojená stejně jako já… A snad ho i pejsci budou milovat, stejně jako ti moji 😉

 87. Alena odpovídá:

  Ahojky nevíte náhodou někdo o starším kočárku pro pejska -je to střední pudl teda kříženec ale má těžkou srdeční vadu a tak mě napadl kočárek na procházky.

 88. Beáta odpovídá:

  Ahoj Aleno, myslím, že jestli je pejsek nemocný, a budete kočárek používat často, je lepší si koupit svůj, nový. Ceny se pohybují už od 2000,-Kč což je přístupná cena… O žádném z druhé ruky nevím, a v inzerátech taky nebývají…

 89. Alena odpovídá:

  Mě to taky vždycky přišlo divné ale jen do té doby než mi onemocněl pejsek má těžkou srdeční vadu a už mu moc času nezbývá tak bych mu ten zbytek ráda zpříjemnila aby mohl na procházky.

 90. Alena odpovídá:

  Ahoj Beato dík za odpověd ale i ty 2000 jsou docela dost,jen léky mě stojí 2000 měsíčně a bohužel vada srdíčka je tak vážná že mu veterinář dává už jen pár týdnů až měsíců,tak dělám všechno možné abych mu aspon ten zbytek nějak zpříjemnila,tak nám držte palce,at to ještě dlouho zvládá…….

 91. Beáta odpovídá:

  Aleno tak to bych možná zkusila sehnat starší kočárek pro děti – nějaký už vyřazený, který někdo rád daruje… To je větší pravděpodobnost než že seženeš starší pro psy… Držím palce, ať se má pejsek dobře…
  Jinak škoda, když jsem kupovala náš druhý kočárek, tak jsem se snažila ten první prodat, a chvíli to vypadalo že ho neudám… Zkusím po něčem levném nebo starším koukat… 😉

 92. Beáta odpovídá:

  Aleno,koukni tady http://deti.bazos.cz/?hledat=Starsi+kocarek&hlokalita=&humkreis=&cenaod=&cenado=&order=
  jsou to sice kočárky pro děti, ale dá se tam najít i zadarmo nebo za třeba 300,-Kč… Myslím že pro účel by to posloužilo – teda já bych v tom psíka klíďo píďo vozila. Hlavně když mu to zlepší život, a bude moct s vámi na procházku… Starší/použité kočárky pro psy jsem neobjevila…

 93. Alena odpovídá:

  Ahojky to je fakt už jsem taky uvažovala o starším kočárku na dítě,stejně budu u lidí za blba tak je jedno s jakým kočárkem hlavně aby se pejsek cítil dobře a ještě tu se mnou dlouho byl,hned ted jdu koukat na bazoše………

 94. Beáta odpovídá:

  Aleno,prď na lidi! Hlavně že to pomůže pejskovi… Kdo bude trochu chtít, pochopí. Tak hodně štěstí! 😉

 95. daniela odpovídá:

  taky bych to tak Aleno vyřešila. Psí kočárky jsou trošku i módní záležitost a tak jsou drahé. Beáta byla spíš výjimka, že ho prodávala. Viděla jsem jen jednou v inzerci tu starou verzi od 4Pets a ta je stejně nevhodná, takže zkus dětský a máš to vyřešené. Na lidi bych se vyprdla i když mi to taky není příjemné a popravdě mimo výstavu jsem ještě nikde nevyrazila, ale zatím ani nebyla příležitost a kluci jsou bohudík zdraví a jsme i všichni 3 dost lenošní, tak musíme chodit :-)

 96. Alena odpovídá:

  Dík za podporu,už mám objednaný starší kočárek na dítě a na lidi kašlu,jde mi o pejska a chci udělat všechno co mohu aby byl s mámi co nejdéle to půjde,máme ještě jednu holku a ta procházky potřebuje je trošku překrmovaná a potřebuje pohyb,jenom mám strach abych Puntu nestresovala tím kočárkem, má být v absolutním klidu, no uvidíme,dám vědět po první jízdě.

 97. Milena odpovídá:

  Právě jsem si objednala nový kočárek tak budu prodávat ten starší. Je kupovaný v dubnu a použity párkrát. Bližší info v mailu. Písněte si adminovi. Nechci tady nic psát aby nebyl problém 😉

 98. Beáta odpovídá:

  Mileno
  a jaký prodáváte? A jaký jste si koupila ten nový?..

 99. milena odpovídá:

  Prodávám buggy all terrain v barvě červené a koupila jsem si prado 2 v 1 kde se dá korba sundat a používat jako batoh,autosedačka nebo jen bedýnka 😉 . Dost se na něj těším. Přijde mi příští týden. Písnu pak poznatky a srovnání.

 100. Beáta odpovídá:

  Mileno,
  ten co očekáváte nemůžu najít – přibližte prosím, jsem zvědavec 😉

 101. Milena odpovídá:

  Beáto našla jste? Musím říct že mě kočárek trochu zklamal. Prakticky je úžasný. Ale je to kvalitativně tak kočárek pro panenky. Nosnost má jen 10 kilo no na dvě čivavy na krátké procházky ale na nějaké cestování to rozhodně není. Byla jsem se psíky v pondělí v centru Prahy ještě se starým kočárkem. Ten vypadá jako pro miminko a kupodivu jsem se setkala se samými pozitivními reakcemi. Byla jsem velmi mile překvapena. Všechny věkové kategorie naprosto v pohodě. Plánují příští týden zoo. Tak dám vědět jak obstál kočárek nový 😉

 102. Beáta odpovídá:

  Mileno nenašla. Ani kamarádka nenašla… Hoďte sem odkaz, buď projde nebo nee… Jsem na něj zvědavá.

 103. milena schonfeldová odpovídá:

  Já ho nikde nenašla na netu :-( ale když mrknete do mojí galerie na faceboku tak tam je. Ještě udělám tu fotku přístupnou pro všechny :-)

 104. milena schonfeldová odpovídá:

  tady je odkaz http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=31506433&id=1400180516&ref=fbx_album

  a ještě detaily
  http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=31506434&id=1400180516&ref=fbx_album&fbid=1549825391137

 105. milena schonfeldová odpovídá:

  Je to album Cezar a doktor Doolitle neboli Ceze a Dýdý :-)

 106. Martina odpovídá:

  Mileno,tak jaký je to ten váš nový kočárek,podle názvu co jste napsala nejde najít.Jsem také zvědavá s čím nejste spokojena.

 107. milena schonfeldová odpovídá:

  Není to že bych byla nespokojená . Je úžasně praktický odendavací korbou , kterou jde použít jako autosedačku ,ale při původní ceně kolem 4000,- bych čekala něco jiného. Měla jsem All terrain za 2600,- a ten byl mnohem bytelnější. Tlustší trubky, pořádná konstrukce. Tohle jsou takový psí golfky. Jsou super ,ale mám strach že se polámou při každém výmolu na který najedem :-) Jinak spokojenost veliká i psíkům se v něm moc líbí. Tak jen doufám , že nám snad chvíli vydrží :-)

 108. Beáta odpovídá:

  Mileno na facebooku jsem vás našla, ale fotky jsou tam přístupné spíš od koní… nic víc. tak to se asi my zvědavky nedozvíme nic… :(

 109. Milena odpovídá:

  Beáto, je to album Cezar a Doktor Doolitle neboli Ceze a Dýdý …zpřístupnila jsem ho pro všechny a jsou tam fotky kočárku dvě :-)

 110. Pavča odpovídá:

  Mileno, psala jste, že prodáváte Váš 1.kočárek. Chtěla jsem se proto zeptat, zda-li je to stále aktuální. Měla bych zájem o nějaký starší kočárek pro pejsky, za rozumnou cenu. Děkuji za případnou odpověď. Jinak pro ostatní pejskařky: našla jsem ten tolikrát zmiňovaný kočárep p.Mileny, tak se Vám sem pokusím dát odkaz: http://www.aukro.cz/item1163641578_FLAMINGO_PRADO_-_prepravka__kocarek_pro_psy.html#gallery… Mějte se, P.

 111. Milena odpovídá:

  Pavčo bohužel už je prodaný :-(

 112. Beáta odpovídá:

  jsem si říkala že dle popisu to vypadá jako ten můj… já jsem s ním tedy naprosto spokojená. mám ho už tři roky, a opravdu hodně ho využívám (včetně častého skládání a rozkládání při cestování vlakem). projel se mnou kde co, i přírodní cesty bez chodníku, polní cesty a pod. myslím že se nemáte Mileno čeho bát, drží bytelně. kolečka se za ty roky trochu sjela (je míň vidět vzorek), ale vše drží jak má…

 113. Milena odpovídá:

  Tak to je skvělé, jinak mi totiž přijde naprosto úžasný. Včera jsme byli v pražské Zoo s tím starším ještě, neboť je větší a potřebovala jsem do něj narvat i babuchu 13cti kilovou a dost jsme si to užili. Reakce většinou pozitivní a pejsci naprostá spokojenost. Venku pršelo a mazánci spokojeně čučeli z kočáru přes pláštěnku :-)) fotky budou během dneška na facebooku :-)

 114. admin odpovídá:

  Dobrý den,

  v případě většího zájmu je možné na tomto webu vytvořit každému jeho vlastní blog zdarma kam je možné mimo jiné vkládat fotky. Je potřeba alespoň deset zájemců. Případní zájemci pište na http://www.pejsankove.cz/kontakt

 115. Beáta odpovídá:

  zdravím, adminovi jsem napsala – přidáte se někdo?..

 116. Milena odpovídá:

  Já jsem se již také prihlasila 😉

 117. Soňa odpovídá:

  Dobrý den, máme asi jeden z prvních kočárků v republice – cca 5 let. Tehdy jsme ho koupili kvůli tomu, že máme maltézáka (holku), která se bojí davů. A my každý rok jezdili ( a jezdíme ) na dovolenou do Itálie. Vždycky chvilku ťapala, ale pak chtěla na ruku. Má kolem 5ti kil a samy víte, že to se po chvíli pronese… Pak jsem jednou zjistila, že kdesi v Německu na výstavě byly k vidění psí kočárky. Tehdy jsem si ho nechala poslat z Německa. Megi okamžitě pochopila, že je to pro ni. Na dovolených si nás lidé často fotili a vlastně fotí dodnes, ale když jsme překonali ten první ostych, že budeme jako blbci,bylo to super. Dokonce známí, kteří byli s námi, chtěli vozit. Letos jsme našli v Itálii psí pláž, takže jsme si připadali úplně normálně (miska, vodítko, lehátko, sprcha – vše pro pejska). S kočárem chodíme všude – do obchodů (nikdy nás nevyhodili), na dlouhé procházky, na minigolf…
  Dostali jsme druhého pejska a je stejný poseroutka, jako Megi a do v tom kočáru se trochu tísní, takže začínám řešit problém, co se starým s kde koupit nový – větší.
  Jen jsem chtěla všem říci – nestyďte se za to, že máte svého pejska rádi a chcete mu zpříjemnit život. Ať je jen poseroutka, nebo je starý a nemocný. Vždyť nám dávají tolik radosti..

 118. Zdenka LBC odpovídá:

  Ahoj Marti,omlouvám se za pozdní odpověď, ale zdržely mně technické potíže.Kočárek se velice osvědčil, jsem s ním spokojená a to naše zlatíčko též.Využíváme ho skoro obden a ten můj malej pacholek kolikrát odmítá z něho vystoupit.Jsem ráda,že jsem dala na vaší rodu.Na procházkách vzbuzujeme zájem,většinou kladný (hlavně u pejskařů).Přeji Vám a všem pejskařům hodně spokojených dní.

 119. JANIKA odpovídá:

  proc zvracene? male pejsky vam divaci zaslapou,v kocarku jsou v bezpeci… taky pejsek po operaci nebo se sadrou na nozce oceni komfortni odvoz,ne?nechapu to pohorseni,je to prece jen taska/prepravka na koleckach..

 120. Eva odpovídá:

  ahoj všichni,já už asi půl roku přemýšlím o tom jestli koupit kočárek pro pejsky nebo ne.Mám dvě pudličky jedna je toy a druhá trpaslík.Když se ale zmíním doma nebo před známými že bych koupila pro holky kočárek,protože s nima jde chodit na vycházku jen kolem baráku(nejsou to žádné sportovkyně),tak mi řeknou že nejsem normální a že si všichni budou myslet že mám vnoučata.Bydlím na malé vesnici asi 25km od Brna a o tomto tady určitě nikdo nemá ani páru.Vaše diskuse mě nadchla k tomu že nějaký asi objednám,ale mám strach jestli tady fakt nebudu za blbku.Jinak všem přeji v novém roce hodně spokojených a provycházkovaných dní.

 121. Zdenka LBC odpovídá:

  Ahoj Evo.Váš problém chápu sama jsem ho řešila dost dlouho a upřímně vám můžu říct,že mě to mrzí čím dál tím víc.Mám 11 let.westíka(za týden)a je to na jeho pohyblivosti znát.Předloni si natrhl vazivo v zad.nožce.Bylo to těsně před plánovanou a zapl. dovolenou na kterou jsme společně odjely.Zážitky z ní byly mizerné neboť vyvenčit,odnést,vyvenčit přenést do auta nebo ho nechávat na hot.pokoji.No prostě mít tehdy kočárek bylo by to bez problémů a on by méně trpěl.A co názory lidí.To víte že pár pohrdavých pohledů jsme také zažily,ale ty můžete zachytit i když se vymykáte něčím jiným.Dnes když vidím,že nám moc společného času nezbývá mi lidi můžou vlézt na záda,pro špatně chodícího pejska je kočárek vysvobození.No rozhodnutí je na vás ,ale věřte že si lidi na vás zvyknou.Na hlasité poznámky vysvětlím důvod proč se můj pes vozí a myslím si že jen totální necita to nepochopí.Trošku moc jsem se rozepsala,promiňte.Kupte ho a uvidíte,že bude vyhovovat vám i vašim pejskům.Hezký den.

 122. Zdena odpovídá:

  Přeji krásný den. Já jsem tu už někdy na jaře psala mou zkušenost s kočárkem. Mám už druhý, protože ten první nebyl nakonec podle našich představ. Nyní jsem spokojená. Vůbec nemám nemocné, nebo staré pejsánky, ale dva Yorkshirky. jednomu byly právě 3 roky a váží 3,80kg a druhému ještě nejsou 2 a má jen 1,40. Takže ještě kluci. Kočárek používáme hlavně v létě na dovolené, kde s námi nohou do restaurací a letos když bylo opravdu vedro, tak si rádi odpočinuli na večerní procházce ve stínu boudičky. V Praze ho používám také, na nákupy do obchodních center, nebo do centra. Cítí se v kočárku moc dobře, dokonce si sami řeknou pokud už chtějí svézt. Se žádným negaivním pohledem jsem se nesetkala, naopak, myslím, že naši kluci jsou po celé zeměkouli na fotkách cizinců i našich lidí. Moc se to každému líbí. Někteří se zeptají jestli je to opravdu kočárek pro pejsky, ale jinak to je dobré. Dokonce můj manžel který mi zprvu tvrdil, že si budu jezdit sama, statečně tlačí kočár s kluky také, a to beze studu, nebo obavy o reakce. Je to naše rozhodnutí a ať si každý myslí co chce. Pro nemocné, nebo staré pejsky je kočárek určitě moc dobrý pomocník. Jen do toho a držím palečky a kluci také.

 123. Martina odpovídá:

  Zdravím všechny po dlouhé době,a ted hlavně pro Evu.
  Když se podíváte někde na začátek psaní,zjistíte jak moc jsem bojovala s tím,něž jsem s kočárkem vyjela.Ted už mám dva a celkem se otrkávám.Samozřejmě jsem se setkala s lidmi kterým se to moc líbilo,ale i s těmi co to zřejmě považovali za něco nenormálního,ale to jsou především matky s kočárky s dětmi,tak ty jsou úplně mimo.Ale proč se zároven nediví tomu,když někdo veze kočárek s dítětem a dole v košíku má malého psa?vždyt se veze z úplně stejného důvodu,jako kdyby se vezl jen sám v kočárku.No to jsou ty matky,člověk se to musí naučit ignorovat,a věřte mi,že se to naučíte.Mám dvě čivavy,jedné je ted 8let a kvůli němu jsem o kočárku začala uvažovat.Využíváme to v létě a ted v zimě dost často,protože v těch mrazech je to fakt pro ně utrpení.A když vidíte jak jsou vám vděčni za to,že jim nemusí mrznout tlapičky a v létě zase ve vedrech můžou jen tak odpočívat a při tom být s vámi,je to paráda.Takže na lidi se snažit vykašlat a myslet jen na ty naše miláčky.Kdo to nechápe,je tupec.Takže kočárek si kupte a zkuste to.Kdyžtak se ptejte,nebo pište své pocity.Jestli se můžu zeptat od kud tedy jste,já jsem z Brna.

 124. Milena odpovídá:

  Ahojky kočárkářky ;-))
  Na lidi se vykašlete jde nám přeci o ty naše milované psí tvorečky;-) Mám dva čivaváčky a jednu vořešici 10 let a cca 13 kg.
  Čivaváčci mají jeden pidi kočárek s odendavací korbou takže to mám pořád v autě jako autosedačku a v případě potřeby složím podvozek naložím na to prcky a frčíme nových pohledů kolemjdoucích si nevšímaje 😉
  Co se však nestalo. Moje milovaná babucha vždy závistivě vzhlížela k vezoucím se čivavám. Je to kříženec chrtíka vždy velmi ráda běhá ale jak jsou kluci na kočárku nehne se od něj a místo běhání vzhlíží vzhůru s takovým tím pohledem ….já chci taky !
  Podlehla jsem těm psím očím a zakoupila mega kočárek s nosností 30 kilo aby měli mazlíci pohodlí 😉 Babuška si do něj naskakuje a vyskakuje za jízdy jak se jí zachce a všichni jsme spokojeni.
  Mohu takto brát přišly všude kam bych je normálně nevzala aby je lidi neušlapali a spokojenost nesmírná.
  Jinak na zimu rozhodně doporučuji do kočárku spací pytel pro pejsky. Není to drahé a kluci jsou tam vždycky zakutaní a je jim krásně teploučko;-)
  Takže se nestyďte nakupujte kočárky a pěkně pejsky vozte.
  Mohli bychom si na jaře dát sraz třeba v pražské ZOO kdo jste poblíž představte si tu kupu kočárků jak jedeme zahradou ;-))) a moji psíci mají ZOO moc rádi 😉

 125. Zdenka LBC odpovídá:

  Ahoj všichni,já jsem pro.Byly jsme ve Dvoře Královém v ZOO a byla to celkem zábava.Jsme z Liberce,ale naše ZOO pejsky nepouští škoda.Budem se těšit na jaro.

 126. Eva odpovídá:

  Ahoj všichni,díky za Vaši podporu,kéž bych ji našla i u svých blízkých.Já jsem z Horních Bojanovic,to je po dálnici z Brna směr Bratislava(sjezd Hustopeče).Já asi budu muset ten kočárek koupit i když manžel je rozhodně proti.On totiž na vycházky nechce chodit,takže musím sama.Ty moje pudlice jsou spíš gaučové typy,takže moc dlouho chodit nevydrží a já bych z vycházky musela za 20 minut domů,nebo je obě nést v náručí.Jsou to mladé holky,jedna má 14měsíců a druhá 10měs.Já jsem před rokem přišla o 13.letou pudlici a ta taky moc na vycházky nechtěla,asi je to líné plemeno.Jenže tu jsem měla jen jednu,takže jsem ji nosila.No,budu muset moje blízké pomalu připravovat na to,že ten kočárek objednám a pak začít jezdit autem někam kde mě nikdo nezná.Máme to kousek na Novomlýnské nádrže a tam je nádherně.Tak se zatím budu jen těšit.

 127. Beáta odpovídá:

  Ahoj ve spolek :)
  do Prahy to mám kus, ale pro srazík jsem. Když mě někdo vyzvedne na Florenci… jinak totiž končím na policii jako ztracená osoba 😀
  My teď kočárek moc nevyužijem, je tu hafo sněhu, tak kočík odpočívá ve sklepě. Psíky nosím v super batohu na zádech. Batoh je origoš pro psíky.
  Ten spacák pro psíky mám taky už tři roky, hodně jsme ho využily, i různě na závodech, holky v něm mají opravdu teplíčko.
  V zoo jsem s holkama ještě nebyla, a určitě bych to ráda zkusila, jak budou vnímat ty nový pachy a tak…
  Kočárkům zdar! :o)

 128. Milena odpovídá:

  Už aby bylo jaro a mohli jsme vyrazit;-) pokud klapne sraz a výlet do ZOO v Praze tak není problém s vyzvednutím na Florenci aby jste zbytečně nebloudili ;-)) doufám , že nás bude co nejvíc …. I jeden kočárek byl v ZOO dost velká atrakce …. Co teprve kdyby nás bylo aspoň 10 !!!;-))))

 129. Zdena odpovídá:

  Ahojky, já se hlásím také na výlet do ZOO. Jsem z Prahy, tak to není problém. Bylo by to úžasné, tolik kočárků. Jen abych věděla kdy se to dohodne. Hezký den a na jarní drandění!!!!!!!

 130. radana odpovídá:

  Moc zdravím příznivce psích kočárků! mám taky,a velmi ocenuji tuto záležitost,sice mě někdy označují za blbku která si vozí psy v kočárku:-)(pejsci jsou i litováni,že nemchodí a nemůžou se vyblbnout,přestože vyblbnutí už jsou a sami si hupsnou za chůze do kočárku když už mají dost a prospí se,když je pro ně cesta dlouhá,nebo celodenní akce-výstava psů,výlet,cesta do města autobusem,pejsci jsou tak v bezpečí a nehrozí že mi je ušlapou ve většitě případů velmi vyjevené nevychované děti,ale i nechtěně dospěláci,a já využívám možnosti se opírat o rukojet kočárku s bolavýma zádama:-) ráda se zůčastním s kočárkem výletu do zoo v Praze(jsem z vesnice,do prahy autobusem,vlakem ,asi 2hodiny cesty z domova),tak pokud jsme tuto akci ještě neprošvihly,dejte nám vědět!!

 131. Milena odpovídá:

  Akce ZOO stále platí 😉 jen s termínem ještě váhám kvůli počasí. Chce to teplíčko abychom si to všichni pěkně užili;-) během března sem tedy dám nějaký termín tak v třítýdenním předstihu … To snad bude stačit 😉 už se moc těším ;-))

 132. Lenka odpovídá:

  Držím vám všen pěsti pro štěstí. Jen se chci zeptat má někdo i kočárek na většího pejska? cca tak 15kg.

 133. radana odpovídá:

  Tak moc se těšíme!!jinak se chystáme do prahy určitě na ten veletrh potřeb pro pejsky a kočky v letnanech na konci března(informace k akci jsou na stránkách výstaviště Letnany),budou tam i náký doprovodný akce,určitě super,kdo to má blízko,můžem se vidět i tam:-),já tam jedu určitě se smečkou:-),bude tam spoustu lidí i s pejskama.do letnan jezdíme na mezinárodní výstavy,samozřejmě s kočárkem:-),je to hezká akce i jenom pro očumující lidi s pejskama,dají se tam koupit,a hlavně ošahat psí kočárky,pejskům vyzkoušet oblečky aby jim dobře seděly!no a k vidění spoustu krásnejch psů…vozím většinou 3 pejsky v kočárku najednou,někdy chce odpočívat jeden,a zbytek je na vodítku,ale dokážou se tam nakýblovat všichni:-) 8 kg plus 4,5 kg plus 2,5 kg…,kdo pejska teprve zvyká na kočárek,je dobrý mu ho ukázat doma,dát mu tam polštář z postele:-),nebo naše tričko,a on zjistí že se mu tam nic nestane,a zvykat na jízdu po bytě,pak už venku není překvapenej a rád využije odpočinku v bezpečí.

 134. Milena odpovídá:

  Já mám kočárek na 30 kilo 😉 Božím tam 2 čivavy a 14cti kilovou vořešici 😉 děsně na čivaváky žárlila tak jsem koupila velkej Kočár aby mohla jezdit taky 😉 nastupuje a vystupuje jak se jí líbí a je spokojená :-)

 135. Soňa odpovídá:

  Dobrý den,
  měli jsme jeden z prvních kočárků v Čechách. Před rokem jsme dostali 2 pejska, který se chce taky vozit – hlavně na dovolené…Tak jsem právě objednala nový kočárek pro ,dvojčata“.Každá strana je na 13Kg. Tak pak dám vědět, jaký je. ( Do Prahy to máme 300km, tak se bohužel v ZOO nesejdeme. Je mi to docela líto, protože to určitě bude paráda.)Tak si to tam užijte!:-)

 136. Maruna odpovídá:

  Dobrý den! Kočárek pro pejsky mám – a mám již druhý. První byl takový obyčejný – 3v1 – ale udělal mi veliké služby, hlavně na výstavy a také na výlety – třeba v Luhačovicích – pejsci na kolonádu nesmí a s kočárkem můžou – super. Mám dva jorky a nemůžu si jej vynachválit. Jsem od Brna – je tady někdo z okolí????

 137. Maruna odpovídá:

  Kdo je tady z Brna a okolí – pojďte se domluvit a uděláme výlet do brněnské ZOO – tam hafínci mohou – a víc kočárků – to bude legrace

 138. Milena odpovídá:

  Ahoj kočárkářky 😉

  Koupila jsem včera v Praze na výstavě mým pejskům skvělý nový kočárek a proto nabízím k prodeji InnoPet® Buggy Xtreme – použitý asi 5x na výstavě. Bližší info a foto mailem 😉

  Počasí je již nádherné tak co byste řekli na výlet v pražské ZOO v neděli 17.4.

  Budu se moc těšit na hojnou účast;-)

  Milena.

 139. Maruna odpovídá:

  pro Milena

  kamarádka shání kočárek – prosím v kontakt na ma-ci@seznam.cz – foto, cena

 140. Lenka odpovídá:

  Já už mám jeden vyhlídnutý, ještě na něj našetřit 😀 . Jsem se chtěla zeptat, není někde na facebooku stránka fandů kočárků pro pejsky?

 141. Zdena odpovídá:

  Přeji krásný den. Už se těším na srazík v ZOO Praha. Jen mám strach, že prošvihnu termín. Něco se tu psalo o 17.4. To je návrh, nebo jste se už dohodly. Nevím, jestli si povídáte ještě někde jinde, nebo třeba na emailu? Ahojky

 142. Milena odpovídá:

  Dobrý den
  Jinde se nedohadujeme a zatím platí 17.4. Pokud někdo přijde 😉
  Jestli chcete více času můžeme dát termín až v květnu .
  Milena.

 143. Zdena odpovídá:

  Hezký den. Děkuji za info. Já se určitě dostavím. Ještě dohodnout čas a můžeme vyrazit!!!! Moc se těším.To bude pro kluky výlet. Snad nás tam bude co nejvíc. Ahojky Zdena

 144. Milena odpovídá:

  Super Zdenko ,

  Tak přinejhorším budeme aspoň dvě 😉 a já poběží v kočárku tři pesáčky.

  Lidičky hlašte se !!! Ať je nás co nejvíc.

  Časově bych to viděla ve 13 hod u pokladny?

  Beáto pokud pojedete také tak vás vyzvednu na Florenci ve 12,30 😉

  Milena.

 145. Zdena odpovídá:

  Ahojky Mileno. Jsem ráda, že jsi se ozvala. Ve 13.hod. by to bylo prima. Já povezu dva klučíky, Yorkshirky. Jeden má 1,40 Kg a druhý 3,90 kg. Rádi se vozí, jsou v kočárku jako doma.
  Tak lidičky, podpořte nás!!!!!! Už si o tom tady píšete tak dlouho, tak se to musí podařit. Páááááááá

 146. Milena odpovídá:

  Ahoj Zdeno

  Mám dva čivaví klučíky po 2,5 kg a jednu 13cti kilovou vořešici , kvůli které jsem kupovala veliký kočárek 😉

  Tak snad se ostatní ozvou aby nás bylo víc ;-))

 147. Beáta odpovídá:

  zdravím všechny,
  je mi to líto, ale nepřijedu, termín se mi nehodí… třeba to vyjde příště, kdy se přimlouvám za sobotu.
  doufám že budou fotky! jsem zvědavá jak srazík dopadne. :)
  kdyby se něco změnilo, tak sem ještě písnu…

 148. Milena odpovídá:

  Kdyby bylo víc lidí na jiný termín, tak v tom nevidím žádný problém 😉

 149. Zdena odpovídá:

  Ahojky Beáto. Byla by to veliká škoda, kdyby jsi tam nebyla!!!!!! Tak pokud by to nevadilo Mileně, tak se dohodneme samozřejmě na jiném termínu. Musíme si vyjít vstříc. Jen tento víkend nemohu, jsem nemocná. Tak napiš kdy by se ti to hodilo. Přeci nepojedeme bez tebe. To by bylo nefér. Hezoučký sluníčkový den Zdena

 150. Zdenka LBC odpovídá:

  Ahojky Všichni.Taky se moc těším,ale 17.4. se mi to nehodí,vnučka má narozky,ale jinak se samozřejmě přizpůsobím.Hezký den.Z.

 151. Milena odpovídá:

  Ahoj

  Tak ruším termín 17.4. A navrhuji nový sobotu 7.5.

  Co vy na to ?

  Bylo by Prima aby nás bylo co nejvíc. Klidně můžeme dát termín až v červnu , aby si mohli všichni udělat čas 😉

  Aspoň 10 kdyby nás bylo – jen si to představte takový procesí kočárků ;-))

 152. Zdenka LBC odpovídá:

  Termín beru, jen aby nás tam v tom množství pustili.Z.

 153. Milena odpovídá:

  V Praze mohou psi do ZOO a nemyslím , že je omezené množství . Konec konců budou v kočárkách , ne 😉
  Tak super.
  Hlašte se kdo dál …7.5. Sobota pražská ZOO sraz ve 13 hodin u pokladen?
  Spíš vidím problém v dopravě . Do busu se vejdou jen 3 😉

 154. Zdena odpovídá:

  Ahojky, tak jsem ráda, že jste souhlasily s tím, že se určí nový termín. Pokud se dohodneme na tom 7.5. tak jeduuuuuuuuuu!!!!!!! Už se těším. Snad nás bude hodně. Milenko ahoj. Zdena

 155. Zdena odpovídá:

  Beáto co ty na to? Můžeš přijet? Zdena

 156. Milena odpovídá:

  Takhonem hlašte se všichni na 7.5. 😉
  Zdenko těším se . Milí.

 157. Beáta odpovídá:

  no je to určo lepší termín než předchozí, budu mít ale pracovní poradu, no zkusím se z ní vymanit… ještě písnu.
  Milenko pokud mě s psíkama a kočárkem vemete z florence autem, budu moc ráda, na benzín přispěju! :)
  srazu zdar, snad bude hezky, ale ne moc horko a tak :o)

 158. Milena odpovídá:

  Beato pojedeme metrem a busem ;-))
  Je to pár zastávek . Už se moc těším 😉

 159. Beáta odpovídá:

  tak jedu určo, doufám že nás bude hodně :)
  Milenko dobrá, myslíte že nás do metra pustěj? jak to v Praze chodí s cestováním se psem/dvěma? co kočárek (ještě k tomu pro psy)? veme nás bus? u nás třeba smí do busu jen jeden pes, nebo dva psi jednoho majitele – až budu kupovat místenku, nahlásim si aj psy… těším se, snad to zvládnem, cestu a ták :)

 160. Milena odpovídá:

  Ahoj Beátko

  Metro je úplně v pohodě a řidič busu uvidí jenom kočárky a ne co je v nich ;-)) jenom musíme mít na kočárek jízdenku abude to v pohodě . Normálně MHD skočárem jezdím . Pokudbudešmít nějakýho pejska mimo Kočár musí mít košík avodítko a jízdenku.
  Tak honem hlašte se další ;-))))

 161. Zdena odpovídá:

  Ahojky, já jedu, ale o už jsem psala. Tak to jsme čtyři. Tak další, další, kdo ještě pojede????? Mějte se hezky. Zdena

 162. Milena odpovídá:

  Tak holky honem. Kdo další ?
  4 kočárky je málo :-(((
  Tak to máme Beátu a dvě Zdeny a moje maličkost.
  A pak …….?
  Bude to sranda , pojeďte ještě někdo !

 163. Beáta odpovídá:

  no tak, kdo ještě :) bude sranda…
  osobně jsem tedy chtěla už dlouho s holkama do zoo :) jsem zvědavá jak budou reagovat na nové pachy, zvířata…

 164. Johana odpovídá:

  Zdravím Vás. Také bych se přidala na procházku do ZOO. Mám staršího Fr.buldočka a nový kočárek. Problém vidím v počasí. Pokud bude hodně teplo,tak nevím, jak by to chrochta snášel.Takže to nechám zatím jen při tom chtění a uvidím co počasí.Pak se rozhodnu.

 165. Milena odpovídá:

  To je skvělé… Tak snad nás bude 5!!!!
  Kdo další ????

 166. Milena odpovídá:

  Dámy mám špatnou zprávu – víkend 7.-8.5. Nemůžu ;-(((
  Mám kromě psů koně a je o tomhle víkendu výukový sraz s americkým kovbojem, který sem přiletí z USA .
  Moc se omlouvám , šlo by to jindy …..?

 167. Milena odpovídá:

  Mohla bych 22.5. Nebo 28.5.-29.5. Ale klidně jděte beze mě a sejdeme se znova 😉 nechci to komplikovat , ale na tuhle akci prostě musím .

 168. Milena odpovídá:

  Tak 28.5. Taky nemůžu :-(

 169. nela odpovídá:

  Kočárek je super věc, nejen pro nemocné a malinké pejsky, ale také na výstavy, nebo pokud máte více pejsků, tak přeprava je mnohem jednoduší, já opravdu jen doporučuji. V cizině, už běžná věc :)

 170. Zdena odpovídá:

  Jejda, tak to nevím, jak se chcete dohodnout? Mě je to celkem jedno. Beátko, jak jsi na tom? A co ostatní, bude platit ten termín 7.5.? Nebo někdo navrhněte jiný. Ach jo, my se snad nepotkáme…..Halooooooo!!!!!

 171. Beáta odpovídá:

  Ahoj všem,
  jsem na tom tak, že jsem bez netu, (chodím naň do knihovny občas) tak nejsem v obraze co se tu děje :(
  Klidně termín změňte, když to nebude 14.5. tak dobrý :) a taky nee všední den nebo neděle… Určo se nějak shodnem, to by bylo aby ne :)
  Tak piště nápady, já se sem občas mrknu 😉
  B.

 172. Milena odpovídá:

  Tak jo .
  . Další nabídka termínu aby to byla sobota je třeba 18.6.
  Já se ještě jednou moc omlouvám za způsobené komplikace.
  Opravdu chci s váma do ZOO 😉 ale tak nějak zjišťuji že toho mám nějak moc :-(
  M.

 173. Beáta odpovídá:

  Ahojte :)
  Milenko to nejde aby jste nešla, páč kdo by mě asi tak vyzvedl na Florenci? hm? jinak totiž místo v zoo budu na policejní stanici vysvětlovat že su dement co zabloudil po Práglu 😉
  jinak 18,6, asi vyhovuje, jestli je to tedy sobota, jsem v knihovně a za chvíli zavírají a nechce se mi zjišťovat co to je den…
  Páá B.

 174. Zdena odpovídá:

  Ahojky, já se také přizpůsobím, 18.6. by to šlo. Moc se těším. Snad to ještě letos stihneme :-)). Tento výkend se jdeme s pejskama v kočárku podívat do botanické zahrady. Všude, kromě motýlů kočárek může. Tak se u té křídlaté nádhery u kočárku vystřídáme. Už jsen chtěla jet vloni, ale nějak to nevyšlo. Prý je to neuvěřitelně krásné. Přeji Milenko a Beátko krásné Velikonoce. Páááááááááááá Zdena

 175. Milena odpovídá:

  Zdenko a Beátko také Vám přeji krásné velikonoce a moc se těším 😉

 176. Martina odpovídá:

  Ahojky,máte tu někdo kočár,nebo spíš vozík za kolo SPORTY TRAILER ?chci se jen optat jaký je,pokud ho tu někdo teda má.A kdo že je tu z Brna ?nebo alespon poblíž Brna?

 177. Eva odpovídá:

  Ahojte,dostala jsem konečně odvahu a mým dvěma pudlicím jsem pořídila kočárek.Jsem z malé vesnice tak z preventivních důvodů(aby se mi lidi nesmáli)vyjíždím jen večer.Ty moje holky si zatím ale moc nezvykly na vožení,tak to zkoušíme zatím jen po dědině a vždy jen na chvilku.Jinak jsem asi 30km od Brna směrem na Břeclav.

 178. Martina odpovídá:

  Zdravím tu všechny.
  Chci vám nabídnout kočárek,který ted prodávám,BUGGY COMFORT,je v perfektním stavu,velmi málo používaný.Koupila jsem si jiný,tak tento už nepotřebuji.Pokud by jste někdo měli zájem dejte vědět,ráda podám další informace.Původní cena byla 5300kč já ho prodávám za 3900kč.

 179. Beáta odpovídá:

  Ahoj všem,¨
  nějak se v tom ztrácím – tak že platí termín 18.6.? To by šlo, je to zatím docela daleko, ale předběžně jedu :)

 180. Milena odpovídá:

  Ahoj

  Ano 18.6. 😉

  Doufám , źe to klapne . Moc se těším .

 181. Milena odpovídá:

  Právě jsem zjistila že máme v červnu klubovou výstavu .
  A hádejte kdy?
  Ano . 18.6. Já se z toho asi p……..!!!!
  Holky jeďte beze mě … A zkusíme to pak třeba ještě jednou na podzim zopakovat.
  Už to nebudem měnit kvůli mě.
  Ach jo :-(

 182. Beáta odpovídá:

  Zdravím,
  vyzvedl by jste mě někdo toho 18.6. na Florenci?.. když Milenka nemůže… škoda. Milenko ale výstav ještě bude… nechcete tu jednu oželet? 😉

 183. Milena odpovídá:

  Tohle je jedna z mála na kterou jedu . Je to klubovka v kempu a jedeme tam na celý víkend :-(
  Opravdu mě tomoc mrzí .

 184. Beáta odpovídá:

  Mileno to bych si asi taky nenechala ujít 😉 známý lidi, dobrej pokec… to je fakt :)

 185. Milena odpovídá:

  Beátko opravdu mě to moc mrzí :-(

  Děvčata krásně si to užijte a doufám , že budete fotit .

  Po létě bychom se snad mohly sejít opět … Tentokrát i se mnou.

  Budu se moc těšit 😉

 186. Michaela odpovídá:

  Tak koukám,že to tady založil někdo komu se nelíbí kočárky a nakonec se tu sešly obdivovatelk ya nadšené uživatelky. Mám jeden taky, můj pejsek už je starší a jednou ho srezilo auto, kvůli tomu má nemocná zádíčka a když jsem ho nesla v ruce tak ho zachvilku bolely záda a v tašce zase bolely mě.Kočárek to vyřešil.sice na mě některý lidi hulákaj a řvou(taky sem se už do nějakých barbínek pustila, protože měly fakt hrozný kecy).Si dovolujou když mi je 16,ale kdyby takhle potkaly někoho dospělýho mlčely by.Hrozně mě mrzí,že lidi odsuzujou hned jak vidí psa v kočárku a už je neapadně proč tam asi je.Hlavně se nikdo nebojte vyjet ven.Někdo bude mít kecy,ale přece nenecháte pejska zavřeného doma a když začne pršet tak ho máte kam schovat :).

 187. monika odpovídá:

  ahoj kočarkářky na sraz určitě dorazíme mam dva york kluky jezdíme pět let kočárky mám tři a obrovské zkušenosti jezdíme všude u moře jsme pořád a nedovedu si představit kdyby neexistoval ten náš tolik diskutovaný psí kočárek..

 188. Kačka odpovídá:

  Ahoj všichni,
  tak jsem právě dočetla celou diskuzi ohledně kočárků pro psy. Mám dva yorkšíry a s manželem jsme tuto záležitost prodiskutovávali již několikrát. Musím se přiznat, že jsem to byla právě já, kdo byl proti, právě kvůli lidem, ale fakt je, že kolikrát bych ty svoje hafany ráda někam vzala ale představa, že je budu vláčet v davu lidí nebo nosit celý den na ruce (ono i 2kg se za chvíli pronese) mě od mockrát toho odradila. Takže měním názor – jdu hledat kočárek na pejsky – kdybyste mi někdo chtěl dát adresu na kterou se obrátit – budu nesmírně ráda. Díky za to, že jste mi otevřely oči i za případné rady.

 189. Háňa odpovídá:

  Hezký den, koukám že se to tady rozjelo..No já uvažuji o koupi kočárku..Mám jorkšíráka, nechci aby byl zavřený doma, když půjdu do města, nebo na nákup.Navíc žiju v Pze, tady se pořád něco děje, pořád je kam chodit,ale s pejsekm je to hodně omezený…..Jenže nějak nemám odvahu do toho jít..Tak mi ženský poraďte :-( kuju

 190. Michaela odpovídá:

  Háňo vůbec se nebojte :).Já se teky původně bála a neměla odvahu,ale jakmile ho koupíte tak ho jen tak ležet nenecháte :).Není nic lepšího než kočárek :).Já bez něj s pejskem nikam nemůžu jít, protože má zdravotní potíže. Když sem ho neměla tak sem buď zůstávala s ním sama doma když bylo venku krásně a nebo sem ho musela nechat doma což mi bylo hrozně líto. Navíc v Praze je hrozně aut a lidí který sou schopný na pejska dupnou a ještě nadávat, že za to můžete vy.Pejsek je v kočárku spokojený a i cestování vlakem je mnohem jednodušší.Někdo vás bude zastavovat a ptát se jestli to je opravdu na pejska atd a jiní budou divně koukat.Těch co budou mumlat nějaký blbosti je málo :).Nejprve s ním třeba vyrazte na nějakou výstavu nebo sraz a když vás bude víc nebude vám to připadat tak divné :).

 191. Milena odpovídá:

  Mám jeden kočárek na prodej inno pet buggy comfort. Ozvěte na mail mileson@seznam.cz

  A kočárku se nebojte je to naprosto super a pozitivní reakce převažují 😉

 192. Háňa odpovídá:

  No snažím se to překonat,ale včera jsme šla z práce a potkala jme jednu pani s kočárkem a pejskem uvnitř a šla úplně v pohodě :-) Já na ní koukala, samozřejmě jsem asi spíše zírala, ale pak jsme se na pani usmála, aby pochopila, že to nemyslím nijak zle..Šla úplně spokojeně, vůbec se nezajímala o okolí..Tak mě to trošku nakoplo, jenže doma jsem pak vlezla na net a některé diskuze jsou opravdu proti tomu..Nevím co divného na tom ti lidi vidí, jenže je to asi tím, že to neni ještě zaběhlé, to je jako s oblečkama pro psíky, taky se na to koukalo divně a teď? Je to úplně běžná věc, když je pejsek oblečený..No jo, tak asi do toho půjdu taky teda :-)

 193. Michaela odpovídá:

  No oni ty lidi nechápou jaké to je mít malého, nemocného na kterého každý šlape. Většinou sou proti tomu lidi co maj psy velký a nemusí je takle vozit. My víme svý tak nás nemusí zajímat okolí :).Ikdyž vím,že je těžké ignorovat některé obličeje.

 194. Zdenka LBC odpovídá:

  Milá Háňo,musíte si říct své pro a proti.Jde vám o spokojenost a zdraví vašeho pejska nebo o pár hloupích pošklebků lidí neznajících podstatu věci? Také mám doma stárnoucího (11,5)a na nožičky nemocného pejska který se brzo unaví a také máme pro něho kočárek a mrzí mě že jsem si ho nepořídila dříve.Je to pohodlnější.Nosit jeho
  téměř 12kg bylo na výletech unavující.Takhle ho posadíme do kočárku,on si odpočine a my pokračujeme dále.Nemusí na nás doma čekat a my zase nemusíme pospíchat domů.Na reakce lidí si časem zvyknete.Myslete spíš na pohodlí vašeho pejska než na reakce.Pokud máte možnost si ho vypůjčit tak to udělejte a uvidíte že to není zas tak hrozný.Pržím vám palce a kočárkům zdar.
  Jen malý dodatek.Na výletech se s manželem o vození pereme.

 195. Háňa odpovídá:

  Tak to je super, mému lumpovi je 7 měsíců, ale přesně jak řikáte, nemůžu s nim vyjít do města, protože když ho pustím na zem, motá se kolem lidí a všichni na něj šlapou, no na ruce se nosí rád,ale přeci jen ty dvě jeho kila se taky po chvilce pronesou a samozřejmě navštívit obchody a markety moc nelze, protože buď nás tam nepustí, nebo s pejskem v ruce se špatně vybírá zboží, takže je rozhodnuto..Jdu do kočárku..:-) A ten komu se to nelíbí mi může víte co :-) Ale moc děkuji za podporu, alespoň vím, že nejsem v tom sama :-) Ráda bych ještě jednoho pejska, tak se tam budou vozit dva..Co myslíte k jorkšírkovi taky jorkšírka, či jiné plemeno? :-)

 196. Milena odpovídá:

  Super rozhodnutí 😉
  Kočárky mám dva a psy tři 😉
  Dva čivaváčky a ořešici cca 13 kilo.
  Jeden mini Kočár mají kluci a pak mám veliký kde jezdí všichni tři 😉
  Mít víc pejsků je super a v kočárku se jim ve dvou bude moc líbit.
  Pokud je vám fuk jaký pejsek to bude zamířila bych se mrknout do útulku a spáchala bych dobrý skutek , taky doma jeden mám a je něj pešice co jsem kdy měla. Už jí bude 11 let a kočárek si s čivaváčkama užívá 😉
  A jorkšírci občas jsou i v útulku :-(

 197. Háňa odpovídá:

  No z útulku jsem říkala, že bych si klidně psíka vzala, jenže zase bych si ho už nemohla brát do práce, kdyby byl větší, dokáží mi tady akceptovat jorkšíráčka,ale něco většího už ne,takže jsem v tomto omezená a musim pouze malé plemeno..Jinak jsem si z útulku už jednou pejska brala, byla úžasná, vděčná, prostě suprová fenečka, umřela na stáří a myslím, že byla šťastná…Kéž by takových pejsků bylo víc, co se dostanou k milujícím páníčkům….

 198. Milena odpovídá:

  Tak Hani ještě jednoho jorkšírka 😉
  A do kočárku se vám vejdou i čtyři 😉

 199. Michaela odpovídá:

  Hani zkuste prolézt útulky :). Určitě nějakého malého rošťáka najdete :). Jinak jak říkala Milena, do kočárku se vejde i víc pejsků a jsou tam spokojenější :).Přeju hodně štěstí s vybíráním :).

 200. Majka odpovídá:

  Mám dva jorkšíráčky a kočárek vlastním už pár let – už mám novější typ a nedám na nej dopustit – a co si myslí lidi je mi jedno – ale nesetkala jsem se z nějakýma negativníma názorama – fandím kočárkům

 201. Háňa odpovídá:

  No když jsem se o tom zmínila před známýma, tak trošku divně koukali :-) Ale snad si zvyknou..A bude to v klídečku…

 202. Lenka odpovídá:

  Ahoj Háňo,
  kočárek si určitě kup, z lidí si nic nedělej. Já mám doma nemocného pesana 15kg. Kdyby byly finance tak mám kočárek pro něj už dávno. Už mám jeden vyhlídnutý. Tak snad se brzo :-) .

 203. Lenka odpovídá:

  Ahoj Háňo,
  kočárek si určitě kup, z lidí si nic nedělej. Já mám doma nemocného pesana 15kg. Kdyby byly finance tak mám kočárek pro něj už dávno. Už mám jeden vyhlídnutý. Tak snad brzo :-) .

 204. Háňa odpovídá:

  chudáček a copak mu je? Tak dají se sehnat kočárky i za hodně levno,ale nevím jak jsou na tom s nosností…Určitě pro nemocného pejska je to výhoda,nemusí trčet doma a čekat až vy dorazíte dom…

 205. Lenka odpovídá:

  No je mu už 13let a má nemocnou slinivku, ledvinky už taky nic moc, takže nám jde jen o to, aby si užil stáří bez bolestí a zdravotních komplikací. S kočárkem by se nám cesta za veterinářem o hodně zjednodušla a mohly by jsem ho brát i na kratší výlety, ale takhle s ním opravdu sedíme doma.
  Levnější kočárky nemají nosnost nic moc právě.

 206. Světlana odpovídá:

  Vůbec to není divné.Můj pejsek mops umřel v nedožitých dvou letech na Epilepsii.Pak jsem si pořídila fenku(od stejné chovatelky-Anna Kolářová-Mops Klub)a ta prodělala ve dvou letech první epileptický záchvat.Trápila se s epilepsiií téměř 3 roky a my také.Nesměla zůstat sama,byl to velký problém.Nebylo snadné brát nemocného psa do práce a mít ho pod dohledem.Umřela v únoru.Chybí mi oba.Koupím si kočárek a nového pejska na něj od malička naučím.O to to bude všechno snažší,kdyby náhodou nějak onemocněl.Noste 10kg psa s kanilou v tlapce na infuze v rukách….. pak pochopíte.

 207. Světlana odpovídá:

  Jsem ráda,že názory na kočárky jsou spíše kladné.Na lidi kašlu,také mě napadlo,jak se bude okolí dívat.No,ten kdo má nějakou zkušenost pochopí a ti ostatní mě nezajímají.
  Takže kočárky určitě ano !!!

 208. Soňa odpovídá:

  Zdravím všechny! Nevím, kolik stojí kočárky u nás, ale já jsem si ho objednala před lety přez internet z Německa a tehdy mě i s dopravou stál 100,- EUR.Protože jsme dostali druhého pejska a jezdíme s nimi na dovolenou a jak všichni víte, nosit 5 kg v rukách za chvíli bolí…Tak jsem opět objednala kočárek v Německu – pro dvojčata ( opravdu je to zdvojený kočárek, kde každý má svoji korbičku ), má nosnost 2x 13 kg a hlavně ho měli v akci, takže i s dopravou byl za cca 60,- Eur. Což je asi 1450Kč.

 209. daniela odpovídá:

  ahoj Soňo, nemáš prosím kontakt ? taky by mě zajímal kočárek pro 2 psy, díky moc..

 210. Soňa odpovídá:

  Ahoj Danielo,kontakt samozřejmě mám. jen nevím, jestli ho tu nechají zveřejnit. Je to , dogi-fashion.de
  Ten kočárek tam mají, ale bohužel už stojí 99,99Eur.K tomu poštovné cca 16Eur. Ale pořád si myslím, že se to vyplatí.

 211. Háňa odpovídá:

  Tak,chtěla jsem kočárek pro pejska, a mám problém se sousedy, když nejsem doma, pejsek když je sám,vyje…Musim ho dát pryč :-( Je mi z toho strašně smutno,ale jiné řešení není :-( Nevíte o dobrém člověku, co by se dobře postaral o mého 7 měsíčního jorkšírského kluka? Je očkovaný,odčervený,chodí na plínu,strašný mazel,má rád děti i jiné pejsky..Mooc moc děkuju :-(

 212. Martina odpovídá:

  Ahoj Háni,no páni,tak prvně jsi chtěla kočárek a ted chceš dát pejska pryč?zkus to prvně nějak vyřešit než uděláš takový krok.Moje čivava taky vyje a teskní,ale to bych ti musela asi psát někde jinde,tady v diskuzi o kočárcích nevím jestli to projde,tak zkus napsat nějakou svou adresu kde by jsme si mohly psát,třeba ti poradím.

 213. Milena odpovídá:

  Hani
  Psala jste že můžete brát pejska do práce, v tom bude ten háček že prcek nebyl doma sám a teď si špatně zvyká.
  Naučit se to musí to je jasné. Ale třeba i kočárek může pomoci v tom , že pokud ho nechcete nechávat doma kvůli sousedům , tak než ho to naučíte , může v kočárku s Vámi i tam , kam ho teď nepustí. Nehledě na to že si zvykne na kočárek jako na svůj bezpečný pelíšek a bude se v něm cítit dobře.
  Vzala jste na sebe před 5ti měsíci na sebe zodpovědnost za ten maličký uzlíček života … A teď je ta nejjednošší cesta … Nastaly problémy , tak ho někomu dáte …???
  Promiňte , ale tuhle situaci neřešíte sama . Tak se alespoň pokuste … Pejsek se musí zabavit po dobu co jste pryč.
  Zamyslete se ještěnad tím a vydržte!!!
  Jeďte třeba k někomu na chalupu kde nebude vadit pejskův pláč a postupně ho to naučte.

 214. Háňa odpovídá:

  Tady nejde o mě, majitel bytu mi dal nůž na krk…sousedka udělala kvůli tomu veliký problém,takže mi dali ultimátum,nevim jak to řešit :-( je to smutné

 215. Milena odpovídá:

  Majitel bytu ? Máte ho tedy pronajatý ? Pokud ano tak já bych se rozhodně přestěhovala jinam ….

 216. Háňa odpovídá:

  Ano ano pronajatý…a sousedům se asi něco nelíbí….Přitom teda nikde jsem problém neměla,vždy bylo vše v klidu a od té doby co jsem tady, je pořád nějaký problém…

 217. Milena odpovídá:

  Hani honem najděte jiný podnájem pokud tady máte pořád problémy tak si ty lidí najdou něco jiného .
  Zbytečně se zbavíte pejska .

 218. Beáta odpovídá:

  Hani to nemyslíte vážně dát pryč sotva odrostlé štěně! Než necháte psa doma samotného, měla by jste se mu pořádně věnovat – tím myslím utahat ho na akční procházce. To že chodí na plínu je možná mezi majiteli malých psů rozšířené, ale máte psa! ne kočku. pes potřebuje pravidelné proběhnutí po okolí, poznávat psy, nové pachy… procházkama se příjemně unaví, přirozeně se mu formují svaly, no prostě je to zdravé! po pořádné procházce (třeba i hodinové!) když přijdete domů, dejte psovi něco co ho zabaví ve vaší (z počátku krátké!!!) nepřítomnosti, třeba žvýkací kostičku z bůvolí kůže. na té se vyřádí a dokonce si i očistí zoubky, nebo se používají tzv. kongy – z pevného materiálu duté cosi které naplníte třeba paštikou, taveným sýrem, apod. a psík to z toho dostává vylizováním – to ho taky zabaví, někdy i na několik hodin… a hlavně se proberte! připoutala jste k sobě citově psí život, jste za něj zodpovědná! navždy! možná jsem na vás moc tvrdá, ale třeba vám to otevře oči.

 219. Milena odpovídá:

  Beátko lépe bych to nenapsala . Je to tvrdé , ale naprostá pravda.

 220. Martina odpovídá:

  Hani podívej se na email.

 221. Lenka L. odpovídá:

  Tímto bych chtěla pozdravit všechny kočárkářky.Právě jsem dočetla celou diskusi o kočárcích, také jeden od zimy vlastníme.Rozhodli jsme se pro něj po operaci naší jorkšírky,nádor na prsních žlázách( bohužel zhoubný,nyní chodíme každý měsíc na injekce).Nechci ji zatěžovat, a taky váží 4,4kg,tak se pronese.Taky je z naší smečky nejstarší, bude jí 11 let,a pak máme ještě 10 letou jorkšírku a tříbarevnou kříženku nalezenkyni,té bude 5let a má 5kg.Kočárek je super věc,nejstarší Nessinka si ho pochvaluje,a když jdeme na zahradu ke známým,tak všem slouží jako pelíšek na odpočinutí.Tak bych musela sebou asi vzít 3 tašky.První vyjetí bylo taky s rozpaky,ale nyní je to fajn,názory lidí jsou různé. Jsme z Frýdku Místku,ale v létě se také chystáme do Prahy k synovi,a určitě navštívíme ZOO, tak jsem se chtěla zeptat, zda už jste měli sraz,popřípadě jak to dopadlo. Přeji všem krásné léto a snad v Praze někoho s kočárkem potkám.

 222. Milena odpovídá:

  No jo – sešly jste se v té ZOO ? jaké to bylo? Ani jste se nepochlubili 😉

 223. Dana odpovídá:

  Zdravím všechny na této diskusi a je mi moc líto, že jsem vůbec netušila, že bych si mohlas takový kočárek pro pejska pořídit.Mojí milované fanečce bylo 16 roků a koncem roku mi odešla. Poslední roky by nám kočárek byl hodně užitečný. Mám ještě klučíka 13,5 roku a kočárek si nyní pořídím. A na matky s kočárky se mohu jedině vykašlat.

 224. Milena odpovídá:

  Dano mám jeden kočárek na prodej . Použitý párkrát, je jako nový. Kdybyste měla zájem ozvěte se mo na mileson&seznam.cz. Poslala bych vám fotky. Kočárek je skvělá věc moji pejsek ho opravdu milují 😉

 225. jaja odpovídá:

  Ahoj, taky mi to přišlo dost ujetý… Ale mám „Berdetku“ a vzhledem k tomu, že má výrustky na páteři a tumory na plicích, tak moc ani neujde, ani neudýchá. A abych jí zavírala doma, to ne! A nosit jí v tašce.. Tak to asi nee… :-)
  Takže budeme taky pořizovat.

 226. Gábina odpovídá:

  Ahoj, mám francouzského buldočka po operaci vyhřezlé meziobratlové ploténky. Je 14 dní po operaci a stále se nevrátila ani hluboká citlivost, takže máme šance na vrácení funkcí asi 10%, spíš míň. Mám ještě jednoho buldočka, přímo hyperaktivního, vyžadujícího pořádné procházky a o víkendech celodenní výlety. I náš marod je i přes svůj hendikep stále velmi aktivní, ale už nebude moc běhat, takže pořídíme kočárek a budeme ve výletech pokračovat :-) Plánuji pořídit i kolečka, aby se mohl náš, v neděli teprve tříletý, pejsek plný života a optimismu zase pohybovat. A na lidi kašlu, ať si klidně klepou na čelo, když neví, co to je péče o invalidního psa :-)

 227. Michaela odpovídá:

  Kočárek pro psa je úžasný nápad,zrovna jsem si jeden také objednala. Mám CHS plemene Shih-tzu a pro malé pejsky je to super,zvlášť pro ty s dlouhou srstí. Hodí se,když jsou horka a pejskovi se nechce chodit nebo je škaredě a nechcete,aby se zašpinil,nebo pro březí fenky a staré či nemocné pejsky. Takže kdo si myslí,že je to divné,asi se nad tím pořádně nezamyslel. Moje první fenka kočárky dokonce zbožňuje,vozila jsem ji dřív v kočárku po dceři,ale teď bude mít konečně svůj vlastní :)

 228. Lenka L. odpovídá:

  A pořád nevím nic o té ZOO,sešli jste se už? V 2 pol.srpna jedu do Prahy a ZOO plánujeme.

 229. Milena odpovídá:

  Lenko dejte termín a uvidíme 😉
  Mám pocit , že ZOO neproběhla , jinak by se přeci někdo ozval, ne?

 230. Lenka L. odpovídá:

  Až budu vědět,kdy přesně jedeme do Prahy,tak dám vědět.
  Do Zoo určitě půjdeme.Budeme v Praze asi týden.Jezdíte s kočárkem i po nákupních centrech? A v metru platíte jako za kočárek, nebo 3xpes? Budu ráda když mi někdo odpoví.Děkuji.

 231. Milena odpovídá:

  Jezdíme po nákupních centrech, prostě všude.
  V MHD platím za kočárek, ale revizory jsem ještě nepotkala 😉
  Budu se těšit a doufám že se nás sejde co nejvíc ;-))

 232. Zdenka LBC odpovídá:

  Ahoj všichni.Včera jsme navšívili Pražskou ZOO ( manžel.kočárek s pejskem a já)Měla jsem pocit,že většín atrakci snad v ZOO ten den neměli.Reakce byli všelijaké,říkala jsem manželovi ať si toho nevšímá,ale mohu vám říct ,že ke konci jsem byla naštvaná už i já.Škoda,že nás nebylo víc.Udivovalo mě co lidí je hloupích.Zdravím.

 233. Majka odpovídá:

  pro Zdenku LBC

  Ahoj nic si z toho nedělej, lidé jsou hloupí – já sama jsem od Brna kočárek už používám několik let a docela s úspěchem – nesetkala jsem se ještě z nějakou zlou reakci – spíš jsme raritka – lidé si moje pejsky fotí – na kočárek nedám dopustit – mám dva jorečky a tak s nimi mohu všude i třeba na hřbitov kde normálně pejsci nesmí a v autě se mi je nechce nechávat a někdy to ani nejde když je teplo – v ZOO jsem s nimi byla několikrát i s vnoučky a pohoda – sem tam se jen někdo diví že je to kočárek pro psy – že nevěděli co vše se dělá

 234. Lenka L. odpovídá:

  Taky radím si z toho nic nedělat,vždyť tam většinou potkáte právě ty matky s dětma! Jestli se sejdeme do té ZOO v srpnu,pojďte Zdenko s námi.Půjdu určitě já,manžel a 3 pejsani,samozdřejmě kočárek sebou.A snad se domluvíme a půjde nás víc.Nebo bychom se mohli domluvit na nějaký klidnější výlet,kde se mohou pejsci i vyběhat.Tak se budu těšit.

 235. Petulinoo odpovídá:

  Zdravím Všechny pejskaře, :-)
  No mě ze začátku taky přišlo dost divný mít kočárek na psa … také jsem byl jeden z těch ,,co jim to přišlo hooodně uhozený“ a teď? Mám 6letého Cotonka Montíka..bohužel před 3lety měl dost velmi těžký úraz, skočil z 5patra, proč? to se asi nikdy nedozvím,ikdyž mám nějaké tušení.. každopádně zázračně přežil. dopadnul na beton přímo na přední ťapky a čumák… hlavička byla vpořádku,až na ty ťapky, doslova si je rozdrtil. Byl to hrozný pohled ho najít přímo před domem jak si ho lidé z baráku prohlíží, jak hňučí a řve bolestí- nikdo mu totiž nepomohl..stačilo by někomu zavolat…,ale oni ne.. Co jsem se dozvěděl, tak tam bez mála ležel pod okny asi hodinu v bolestech… ani sem neváhal.skočil do auta a jel jsem ihned do veterinární nemocnice v Krči. Ani si nedokážete představit, jaké to byly muka pro psa i pro mě… Udělal bych pro něj cokoliv, abych ho zachránil.. Díky veterinární klinice jsem dostal kontakt na jednoho špičkového veterináře, kerý mu dokázal ťapky opravit, díky kovovým implantátům, které by mu sloužli jako náhrada. Operace a péča trvala rovný rok. Neptejte se mě ani kolik mě to všechno stálo, úsilí, peněz a nervů. Nebudu přehánět, když Vám řeknu, že bych si mohl koupit za tu částku slušné auto. Nepíšu Vám to tady proto, abych se nějákým způsobem vytahoval, nebo aby mě někdo litoval to ne…A teď? nejde to na pejskovi skoro poznat, jen stím, že přišel o klouby, takže šoupe ťapkama…v zimě nědá ve sněhu stopy jako na lyžích. Vypadá spokojeně a šťastně,vůbec nelituju, že jsem kvůli tomu musel prodat auto a vzít si půjčku, abych ho zachránil. Venku lítá krásně….jako za mlada ,jen bohužel nevydrží dlouhé procházky…což je mi moc líto, protože můj druhý pejsek je naopak vyžaduje…Bohužel na kočárek nemám,ještě teď po 3letech splácím :-) Prosím Všechny pejskaře, nesmějte se majitelům pejsků, když jej vidíte jak si kráči s kočárkem. Nikdy nemůžete vědět důvod. Nemám rád zhýčkané lidi, co neví roupama dělat a lakují svým čtyřnohým miláčkům drápky a podobně.., ale KOČÁREK je skvělá věc !! :-)) Petr :-)

 236. Zdenka LBC odpovídá:

  Petře jste frajer a děkuji jménem vašeho pejska.Náš pejsek má dlouhodobý problém s př.tlapkou.Nikdo nemůže ani po druhém operativním zákroku zjistit příčinu.Když ho vidím jak jeden den krásně běhá a druhý den kulhá,polehává líže si pacinu tak mi to rve srdce.Co už to stálo mých slz a o penězích ani nemluvím.Ale jak říkáte,člověk(né každý)se vzdá ledasčeho jen aby jim pomohl.Hezký den z Liberce.

 237. Petulinoo odpovídá:

  Dobrý den i Vám,
  to mě moc mrzí, že máte takové trápení. Zkuste pana doktora Hnízda, Našemu Montíkovi hodně pomohl… Animal Clinic – MVDr. Jan Hnízdo Adresa :Čistovická 413/44, 16300 Praha 6
  Telefon: 235 322 829

  Držím palce!

  S pozdravem Petr z Kladna

 238. Zdenka LBC odpovídá:

  Děkuji moc.Teď odjíždíme na dovolenou i s Arnikem a kočárkem.Po dovolené se obrátím na Vámi doporuč.veterináře.Snad nám pomůže.Dám touto formou vědět.Ještě jednou díky.Zdenka

 239. Milena odpovídá:

  Petře ozvěte se mi na mail mileson@seznam.cz mám jeden volný kočárekna prodej pokud byste měl zájem tak se určitě domluvíme 😉 jste opravdu frajer že se o pejska takto staráte a jsem ráda ženejsem jediná kdo nenechá pejska hned uspat a vezme si půjčku aby člena rodiny zachránil. Také splácím dodnes aještě pár let budu, bohužel moje milovaná čivaví holčička to nezvládla a již rok a půl se prohání na věčných loukách :-(
  Jinak pana doktora Hnízda mohu jen a jen doporučit !!!

 240. Petulinoo odpovídá:

  Dobrý večer paní Mileno, jste velice hodná, ale bohužel si nyní kočárek pro mého hafíka nemůžu z finančních důvodů dovolit. Přesto Vám moc děkuji!!!! Jinak Vašeho pejska je mi opravdu moc líto. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hezký večer. S pozdravem Petr

 241. Petulinoo odpovídá:

  Dobrý večer Všem!!!

  Chtěl bych touto formou moc poděkovat paní MILENĚ, která Nám dnes darovala kočárek pro Našeho Motíka. Vážim si toho, je to pro Nás velká pomoc a hlavně pro Montíka. Teď vidím, jak je spokojený a to je pro mě důležité!

  Ještě jednou i za Montíka MNOHOKRÁT DĚKUJEME !!!!!!!!!!!!

  PETR Z KLADNA

 242. Milena odpovídá:

  Petře

  Jsem moc ráda, že Montíkovi se v kočárku líbí a doufám , že v něm bude tak šťastný , jako jsou ti moji prďolinkové 😉

  Ať se Vám dobře jezdí a těším se na sraz v ZOO , který doufám bude 😉

  Krásný večer všem .

 243. Denča odpovídá:

  Mě to přijde děsně ujeté zachvilku snad budou mít i pro psi tampóny né?? Je to prostě divný…???

 244. Petulinoo odpovídá:

  Denčo, nechci Vás nijak soudit,jakždý máme svůj názor a pro každého je ten svůj názor správný…,ale pokud Vám to nebude vadit, atk Vám dám otázku.. Kdyby jste měla pejska,který by byl nějakým způsobem nemocný,nemyslím tím nemocný,takovým způsobem, že by byl ohrožen jeho život, to ne..,myslím nim nemocný jakože má problémy s chůzí… Vy byste mu kočárek nepořídila?Nechala byste ho doma a s klidným svědomím by jste si chodila ven sama? Nebylo by Vám líto ho nechat doma, protože bohužel kvůli své nemoci toho moc meujde? Věřte, měl jsem stejný názor do té doby,dokud můj pes neměl úraz… Kočárek je velké pomoc. Mám zlatého retrívra, který vyžaduje dlouhé procházky…a rvalo mi srdce, když můj druhý pes Coton de Tuleár naříkal za dveřmi, že chce jít taky.. Do doby kdy jsem kočárek neměl, tak nemohl. Má v předních ťapkách implantáty bez kloubů, takže si dokážete představi, jak je to pro něj namáhavé. Zamyslete se a pak se zkuste vyjádřit… Kočárkem chceme mi pejskaři zpříjemnit svým čtyřnohým miláčkům lepší život…,který mohou trávit s námi po boku.

  Petr

 245. Katycik odpovídá:

  Na jednu stranu je fajn, ze nemocny pes muze vyrazit do prirody, ale kdyz mam zdravyho psa, ktery muze behat, tak proc ho rvat do kocaru? To nechapu. Hlavne ten prispevek, zatim se mu moc do kocarku nechce, ale uvidime, az se trochu unavi. Proc proboha? Mam taky psa, ale do kocaru bych ho nikdy nedala. Pes ma radost z pohybu a na prochazky chodime, aby se probehl on, a ne ja. Pes chce, behat, cuchat, vencit se… A slepise, ktery potrebujou vozit kocarek se zdravym psem, at si poridi dite. A jednou budou rady, ze se toho kocaru zbavi, az zacne dite chodit.

 246. Petulinoo odpovídá:

  Katycik, to máte pravdu, kočárek by se měl využivat pro nemocné,nebo malé plemena co toho moc neujdou, nebo na cesty, či centra a podobně. Je rozdíl používat kočárek pro nemocné a málo chodící a pak ty, co neví co s roupama a penězi.
  Petr

 247. Petulinoo odpovídá:

  Já bych tedy také zdravého,středního,či velkého psa do kočárku nedal……

 248. Petulinoo odpovídá:

  Katycik,teď mě ale napadlo..Dá se vůbec poznat, či je v kočárku zdraví,nebo nemocný pes? hm? Aniž byste se tedy zeptala :-) Tak jako tak si na Vás budou ukazovat ..

 249. Majka odpovídá:

  kočárek používám – mám dva malé jorkšíry a nechci je nechávat doma. Ano – pejsek je od toho aby běhal – ale do nákupních center nesmí – jeden se dá vzít na ruku – ale s dvěma je to horší – a když jedu do Brna do nákupního centra – není to na chvíli a mám je nechat doma? S kočárkem není problém. Potom také na výlet – byla jsem za tetou na návštěvu v lázních – na kolonádu pejsci nesmí a v kočárku není problém. A za třetí výstavy pro psy – už chodíme jen na kukajdu a se dvěma maličkými pejsky je to problém – ušlapali by je – v kočárku není problém. A tak opravdu – pejsek je od toho aby běhal když může – ale kočárek má své opodstatnění – a nedám na ně dopustit – a jestli se někdo posmívá – je to jeho problém – neví o čem mluví.

 250. Milena odpovídá:

  Naprosto souhlasím s Majkou i Petrem. Mám dva zdravé čivaváčky a jednu vořešici, která je už starší a všichni tři kočárek milují.
  A hlavně milují každou chvíli se mnou. Právě díky kočárku nemusí trčet doma a čekat na mě, ale díky kočárku můžeme být mnohem vícvšichni spolu.
  Vždycky se najdou rejpalové a posměváčci, zrovna dneska sémě ptali jestli ti psi umí vůbec chodit …. Ale já vím , proč kočárek mám a neřeším to.
  I když tovysvětlíte, hlupák si za Vašimi zády stejně klepe na čelo a myslí si o Vás něco nepěkného.

 251. Lenka odpovídá:

  Kočárek je dobrý nejen na procházky, ale třeba i na dojezd na veterinu. Zrovna teď to řešíme s naším pesanem. Už jsem dřív chtěla koupit kočárek pro psa, ale nějak pořád na něj nemám. Tak máme starší dětský z bazaru, který měla už nějaký čas nepoužívaný kamarádka na půdě. Jezdíme na veterinu přes celé město a na rukou 15kilového pejska neuneseneme. Taxi je příliš drahé. takže jezdíme v děstkém sporťáku 😀 .
  Možná se Vám to zdá ještě ujetější než mít pejska v kočárku psím kočárku, ale my nemáme na vybranou.

 252. daniela odpovídá:

  pokud je kočár používán účelně a s rozumem, je k nezaplacení.. jasně, že pro zdravého psa je nejlepší přirozený pohyb, ale jsou situace, že není na výběr… např. na výstavu, tam na něho nedám dopustit, ne nadarmo si ho pořizuje stále více chovatelů, dále uvedu konkrétní případ.. jsme z vých. Čech a rádi nakupujeme v Ikei.. abychom tam jeli extra, tak to je škoda času i nákladů na benzín.. takže to spojíme vždy s nějakou návštěvou známých směr Brno nebo Praha… nebýt kočáru, tak se nechytáme, protože nemůžete v létě, často ani na jaře, nechat psy v autě, takže díkybohu za kočár.. úplně bez problémů jsme to i s psiskama prošli a v klidu nakoupili…

 253. Katycik odpovídá:

  jisteze nepoznam, jestli je pes zdravy nebo nemocny. Jen rikam, ze pes je pes a nema se to prehanet.

  Daniela:
  A co kdybyste mela vlcaka? Taky byste ho dala do kocarku? Tim nechci rikat, ze v tomto pripade to neni fajn a opravnene, ale myslim, ze kdybyste mela velkeho psa, tak asi ho do ikei nepotahnete… Mimochodem, psy do ikei mohou i tak, bez kocarku, ci tasky.

 254. Milena odpovídá:

  Psi do IKEA nemohou!!!
  Před hlavním vchodem je úvaziště s miskou s vodou a cedulí venku je nám líp !!!
  Ale jak jsem psala výš – některé lidi prostě nepřesvědčíte- ani to nemá cenu .
  Pes je přeci jenom “ zvíře“ a patří nejlépe ven atd……
  Bohužel někdy jsou ta jen „zvířata“ charakternější než páni tvorstva s druhou signální soustavou ….
  Takže na to nehleďte a pěkně dranděte s kočárky , neboť prudiči byli, jsou a budou !!!

 255. daniela odpovídá:

  kdybych měla vlčáka, tak ho můžu nechat celý den na zahradě, tam mu bude nejlíp… bohužel krysaříka a jorka na zahradě nechat nelze a prostě návštěvu a ikeu za 7 hodin nevytočím …. ptala jsem se přímo na recepci v ikei /Brno/, já respektuji nařízení a s úsměvem mi sdělili, že pokud tam nebudou běhat, tak není problém.. jen mě poprosili, abych s nima nechodila do restaurace, že tam by to někomu mohlo vadit, což je samozřejmé…

 256. daniela odpovídá:

  Mileno máte naprostou pravdu, prostě nemá cenu nikoho přesvědčovat, zjevně nepomohou ani konkrétní příklady. Vám Katyczyk přeji, abyste se nikdy nedostala do situace, kdy budete kočár opravdu potřebovat.

 257. daniela odpovídá:

  Omlouvám se za zkomolení jména, myslela jsem Katycik

 258. Milena odpovídá:

  Mám dvě čivavy ty by asi v tašce nebo náručí do IKEA mohli , ale ona se i ta dvě kila pěkně pronesou a v kočárku je i jim lépe než několik hodin pokrouceně ležet v lidském náručí 😉
  Kočárek je super věc kterou jsem neznala než mi onemocněla čubinka kvůli které jsem ho před rokem a půl pořizovala. Bohužel to moje holčička odešla , tak jsem si pořídila hned dvě štěňátka a kočárek milují , mají ho prostě za svůj bezpečný koutek achodí do něj sami jak mají zrovna náladu 😉

 259. Lenka odpovídá:

  Mileno, Danielo souhlasím s vámi :-)
  Ať žijí kočárky pro psy a spokojení psi v kočárcích 😀 😀 😀

 260. Lenka L. odpovídá:

  Taky souhlasím s kočárky a budu ho používat,ať již proto,že mám nemocnou fenečku,nebo proto že mám 3 malé pejsky.Pro cestování,nebo na delší výlety super věc.
  A do té Prahy jedeme asi v týdnu od 22.8.,tak dejte vědět kdy bychom se mohly s kočárky sejít,jestli v ZOO nebo někde jinde,kde bude klidněji.Ale určitě se ráda sejdu,a aby nás bylo co nejvíce.

 261. Katycik odpovídá:

  Psi do ikei mohou. A to ze je venku uvaziste a napis ze je jim venku lip je sice hezky, ale mohou tam.

  Jinak jak uz jsem psala, chapu lidi, co si poridi kocarek pro psy, co jsou nemocni, ale jinak pro to pochopeni nemam.

 262. lucie odpovídá:

  Kočárek jsem si pořídila hned po první výstavě kterou jsem absolvovala. Mám dvě mopsí slečny a jednu bostonskou teriérku. Je to úžasná věc s ničím se netaháte a když si chcete zajít na kafčo dáte je do kočárku a jedete. Je pravda že v Čechách jsou kočárky poněkud drahé ale co neudělat pro své čtyřnohé miláčky. Moje kamarádka to vyřešila kočárkem pro mimča a také ji slouží.

 263. Lenka L. odpovídá:

  Ahoj kočárkářky,tak v sobotu odjíždíme do Prahy,budeme se pohybovat ve Stodůlkách a asi v pondělí půjdeme do Zoo,taky plánujeme Petřín. Tak snad se někde s někým potkáme.

 264. Zdenka LBC odpovídá:

  Dobrý večer pane Petře(Petulinoo).
  Zítra jedeme na vyšetření do Animal Centra k MUDr.J.Hnízdovi.Prosím držte nám palce ať nám pomůže.
  Díky Zdenka

 265. Milena odpovídá:

  Zdenko mám také s panemdoktorem Hnízdem jen dobré zkušenosti.
  Držím palce !!!

 266. Katka odpovídá:

  Kočárek pro psa je dokonalá věc!
  Zvažte tu situaci, že jste sám, bez auta a chcete psa vystavovat. Dlouhosrsté plemeno by běžící v dešti z nádraží na výstaviště po svých asi moc krásy nepředvedlo.. doteď se pejsek musel nosit v přepravce a to se jedenc nadře, i když má pes 5 kg, k tomu taška s potřebama, křesílko ke kruhu a nepočítám kabelku s doklady a td…. jeden tam doběhne zchvácený jhako buldog. S kočárkem pes v suchu, majitel v pohode, nesedřený a po svých.
  Cestuji víkend co víkend vlakem a MHD a v Praze aby měl jeden strach o psa na esklátorech, i jinde.. a pokud mrze a chodníéky se solí.. je to ideální, jak se dostat metrem a MHD mimo centrum – do lesa a parku, kde pak už může pejsek běhat a řádit. Na tohle je kočárek výborná věc!! Pomocník k nezaplacení… Já sama bych nerada vláčel psa na ruce přes posolené chodníky a v kabátě.. přes celou Prahu.. takhle naložím do kočárku a za městem hurá do přírody.. užije si více pohybu než kdejaký pes na sádlišti, co hledá kousíček neposolenéhé místa na vyčůrání..

 267. Lenka L. odpovídá:

  Tak jsme se v neděli vrátili z Prahy zpět domů do beskyd.A kočárek pro nás byl nepostradatelná věc,cestovali jsme se 3 pejsky. Mohli jsme do nákupních center,jezdili bez problémů metrem,autobusem i tramvají.Navíc jsme chytli týden nehorázných veder, takže psi při únavě do kočárku,pod kočár voda jak pro psy,tak pro nás, no nedovedu si představit,kdyby jsme kočárek neměli.Tak nenavštívíme se všemi ZOO,centrum jako Karlův most,Pražský hrad,Máchovo jezero,Petřín.A reakce lidí,převážně kladná,lidé si kočárek se psy fotili,usmívali se,dokonce maminy s dětmi,dětem ukazovali naše pejsky v kočárku.Někteří dokonce věděli,že je to kočárek pro psy,jiným jsme to vysvětlili, ale s negativním názorem jsem se nesetkala.Byli jsme takovou atrakcí.Takže pro nás kočárek nepostradatelná pomůcka,prázné ruce,jen vezete kočárek,ten náš je lehoučký a ti naší tři pesani se tam vejdou v pohodě. Vložila bych sem nějaké foto,ale asi to nejde.Pouze mohu zájemcům poslat na email.
  Takže kdo máte kočárek a nejste si jistí,zda vyjet, tak s chutí do toho,my ho bereme všude.

 268. Renda odpovídá:

  Tento web už přeci FB má
  http://www.facebook.com/pages/Pejs%C3%A1nkov%C3%A9/209108712478222

 269. Lenka L. odpovídá:

  Odeslala jsem fotky Lence a Martině, a určitě bych je vložila na FB pejsánkové, ale poraďte mi jak se tam můžu dostat,normálně totiž soc.sítě nepoužívám.Děkuji.

 270. Lenka odpovídá:

  Děkuji za fotky. jsou moc hezké :-) .
  Na fb se leze dostat jen když se zaregistruješ. :-)

 271. Danuše odpovídá:

  Dnes jsem teprve objevila tuto diskusi o kočárku pro pejsky. Netušila jsem, že je to tak rozšířené. Mám kočárek na našeho čivaváčka už 4 roky a je to bezva. Chodíme jen tak na procházky, na nákupu, do kavárny i na zmrzlinu. Taky jsem se ze začátku bála reakcí, ale musím říct, že při každém výjezdu ještě dnes se najde obdivovatel a dokonce mi pomohou s kočárkem i do schodů. Pouze jednou, když mi pán pomáhal s kočárkem v domění, že tam mám dítě a pak na něj Robínek štěkl, tak by s nim kdyby mohl praštil. Taky jsem řešila dost nekvalitní podvozek a malá kolečka zvláště v zimě. Na tuto zimu jsem připravená. Koupila jsem starší dětský kočárek s nafukovacími koly a na něj přidělala s nepatrnou úpravou korbičku psí. No a jezdíme parádně. Teď bych ještě uvítala, kdyby někdo dělal také fusaky do psích kočárků. Bez pořádného zabalení to v zimě nejde. Tak zdravíme s mojím miničivaváčkem Robínkem všechny, co mají pejsky rádi a dopřejí jim pohodlíčko v kočárku, když to potřebují.

 272. Milena odpovídá:

  Danuše zadejte si do vyhledávače spací pytel pro psy a máte super fusak 😉
  Mám čivaváčky dva a spacák milují 😉

 273. Danuše odpovídá:

  Mileno zdravím a hned na to jdu. Právě jsme přijeli z procházky. Kočárek je nahraditelný.

 274. Mirďa odpovídá:

  Negativní reakce bych vůbec neřešila, vždy se najdou lidi pro a proti. Jsou pejskaři srdcem i duší, protože ví, že pes i kdyby se mu ubližovalo je svému pánovi oddán.. Jsou lidi, kteří i přesto, že by pejsek pro něho třeba umřel hlady, ho při prvním příznaku nemoci, nechají uspat..to jsou plytké city. Pokud je pro těžkou nemoc uspání nevyhnutelné, pak je to etické. Kočárek ulehčí život jak oddanému třeba nemocnému pejskovi, tak i jeho pánovi, který je schopen mít vůbec hlubší citové vnímání.Jsou rozvody, lidi neumí vnímat duši a city hlubší city mezi sebou, natož k třeba jen trošku nemocným zvířátkům.Džím všem palce a kašlete na lidi se zápory..A k příspěvkům před mým…zastánci pro a proti..je jasné, že poměr lidí co vozí v kočárcích zdravé psy je asi menší než poměr lidí s pejsky nemocnými, handicapovanými, starými..je to stejně každého věc. Hodně štěstí a fandím.. John Galsworty napsal: Tímto světem projdu jen jednou. Proto každé dobro a laskavost, kterou mohu prokázat kterékoliv lidské bytosti, nebo němé tváři, nechť vykonám nyní a nechť je neodkládám. Neboť nepůjdu znovu touto cestou.“

 275. Eva odpovídá:

  Také mi přišel kočárek pro psa zpočátku divný, dokonce mi ho rodina zakázala koupit, ale nyní ho budeme kupovat, jelikož když jedeme z výstavy a chceme se stavit někde v nějakém nákupním centru, psy (máme dva)dám do kočárku a lidi na mně nekoukají tak divně, jako když je mám na ruce. A to nemluvím, pokud jsou nemocní, určitě je to užitečná pomůcka.

 276. Danuše odpovídá:

  Byla jsem s Robinem nakupovat a paní prodavačka obdivovala kočárek. Říkala, aže má zakrslého králíčka a morče, chtěla by jim kočárek koupit, nerada je nechává samotné a z tašky vylézají. Jak je vidět, psí kočárek co nejdříve najde využití i pro ostatní zvířátka. Je to pochopitelné, když si pořídím zvířátko chci být s ním a zvířátko se mnou. S Robínkem se necítím vůbec sama. Jsem už v důchodu a i ta vycházka mi připadá smysluplná, odvezu si nákupy a pokud mi zrovna není nejlíp, krásně se přidržím kočárku. Zdravím všechny milovníky zvířátek.

 277. HODULINKA2 odpovídá:

  KOCAREK PRO PSA JE URCITE MOC DOBRA VEC,SAMA MAM DVA MALE PEJSKY,KTERE BERU VSUDE S SEBOU,TED MAM JEDNOHO SEDMI MESICNIHO PEJSKA ZRANENNEHO,MA ZLOMENOU NOZICKU,BUDU SI URYCHLENE MUSET NEJAKY VHODNY KOCAREK PORIDIT,BUDE MIT POHODLI I POCIT BEZPECI A NEBUDE MUSET BYT DOMA SAM,URCITE SE NAM BUDE HODIT I NA DELSI VYLETY,JE TO PRAKTICKA VEC A NAVIC NEMUSIM PEJSKY NOSIT V PREPRAVNICH TASKACH A NEBUDOU MNE Z TOHO BOLET ZADA

 278. Lenka odpovídá:

  Tak my jsme se k psímu už nedostali :-( Deninek dojezdil v lidském. V úterý 8.11.2011 nás navždy opustil.
  Tak moc to bolí :´(

 279. Milena odpovídá:

  Leni držte se!
  Prožívala jsem to před rokem se svojí milovanou Pruinkou.
  Je to těžké a bolí to moc- pořád.
  Moji dva noví malí čivaváčci jsou skvělí , ale přesto na ni stále myslím …

 280. Zdenka LBC odpovídá:

  Milá Lenko,cítím s Vámi.Držte se.I když člověk ví,že tu nikdo nejsme navždy tak se stím jen tak nesmíří.Myslím na Vás.Náš pejsek taky stárne před očima.Při představě,že nás to bude taky jednou čekat mě bolí srdce.
  Opatrujte se.

 281. Lenka odpovídá:

  Mileno, Zdeňko děkuji

 282. Irena odpovídá:

  Ahoj,
  je to věcí pouze majitele zvířete. Ti, co zvíře nemají , to pravděpodobně nepochopí. Jde o to, že oni se nedostanou do situací, které nejdou jinak řešit. Např.byli jsme na dovolené a zajeli jsme do Karlových Varů. Jaké bylo překvapení, že na pěší zónu psi nesmí !!! Tudíž vlastně vůbec na kolonádu. Naštěstí jsem si sebou vzala tašku na psy. Jenže….. noste menšího ( trpasličího ) psa celý den na ruce !
  Takže po této zkušenosti kupuji kočárek . Máte klid, neřešíte kam se momentálně “ vyprázdní “ , popřípadě máte volné ruce , můžete zajít i do krámu…..
  Klasický kočárek jako je na dítě nechci… to beru jako snobárnu.. ale kočárek, ze kterého je zřejmé , že je v něm zvíře , mi nevadí.

  Hezký den
  Irena

 283. Lenka odpovídá:

  Já měla kočárek na dítě né ze snobských způsobů, ale proto, že na psí jsem neměla peníze. :-) Dětský jsem měla od známé zdarma.

 284. Lenka L. odpovídá:

  Je pravda,že kočárky na psy jsou dost drahá záležitost,a ne každý si je může dovolit. Takže proč ne kočárek po dětech ? Poslouží stejně, a některé vypadají podobně jako ty psí.

 285. Milena odpovídá:

  Koupila jsem si teď super. Kočárek za 1700,- to mi nepřijde zase nějak moc drahé. Je pravda že má nosnost 8 kilo takže je na ty úplný prťavce , ale je velmi praktický , dá se nosit jako taška, baťoh nebo hodit na kolečka a je z toho kočárek . V autě jsou tam kluci pěkně v bezpečí a pak je jen přenosům na podvozek a Děčíně 😉

 286. Lenka odpovídá:

  to fakt není moc, když však člověk má pesana 15kg tak to už moc levně sehnat nejde :-)

  Leni L. je to pravda, i dětský posloužil :-)

 287. Lenka L. odpovídá:

  Pro nás by těch 8 kilo nestačilo,naši mají dohromady 12 kg, ale ten náš kočárek stál taky jen do 2000 kč,ale to bylo vloni touhle dobou,a teď už stojí přez 3200 kč, což už je dost.

 288. Lenka odpovídá:

  Hledala jsem kočárky na 15 kg a víc protože váha našeho broučka se tak pohybovala od 14 do 15 někdy i malinko víc v závislosti jak byl na tom zdravotně. Tyhle kočárky už vesměs vyšly na 4 000,-. Bych tenkrát koupila i nějaký psí bazarový. Potřebovali jsme jakýkoli kočárek, kde by vlez, na převoz na veterinu a zpátky.

 289. jana odpovídá:

  Kočárek pro psa není zvrácenost , je to poslední služba , kterou mimo služby veterináře můžete svému psovi poskytnout.Mě se to podařilo jen mě mrzí , ten čas nebyl delší .Jistě to stojí za to
  nemusí to být originál kočárek pro psa , stačí menší typ kočárku pro děti . Nestyďte se je to přirozené .

 290. Řechtáčková odpovídá:

  Před 10lety kdy psí kočárky nexistovaly jsem měla kníračku.Byla už stará a pořád padala tak jsem si pořídila golfové hole pro dítě a vozila jí na procházky pak jsem jí vozila na kole.Lidéna mě koukali divně,ale mě to bylo fuk.Tak jsme se dostaly do přírody a nejen trapně okolo baráku.Jsem pro psí kočárky všemi deseti

 291. jana odpovídá:

  Dnes je to týden, co náš pejsek odešel do psího nebe,nikdy nezapomeneme na den,kdy jsme ho naposledy vzali ven v kočárku a jeli známá místa.
  Co bychom za to dali , kdyby šel vrátit čas a my jsme ho mohli ještě vozit.Teď tady koukáme na kočárek, a je nám ještě smutněji.
  Pokud někdo uvažujete o kočárku , máte doma nemocného pejska, ozvěte .
  Už to není taková zvláštnost, vídám starého pána jak vozí na kárce rotvajlera…oba jsou šťastní, ale to pochopí jen ten, kdo má chová nějaké zvíře ,a psa obzvlášť.

 292. Zdenka LBC odpovídá:

  Strašně nerada čtu takovéto zprávy,ale bohužel i to patří k životu.Je mi líto vašeho pejska.Jsem smutná s vámi.Určitě měl díky vám krásný život.

 293. jana odpovídá:

  Na smutek není nikdy dost přátel.Protože,že máme ještě další dva psy,stejné rasy,smutníme nejen my ale i oni, stále ho hledají.na zahradě běhají sem tam a doma neustále hlídají dveře.
  U nás se od léta všechno točilo jen kolem Aldíka,13létého bernského honiče.Ať to bylo vaření, krmení, každodenní hygiena, ale i noční vstávání.Staraly jsme se dvě rodiny,aby samy zůstali co nejméně. Myslím , že bych knihu “ Zůstaň déle “ doplnila o několik kapitol.
  Možná některé úplně změnila.
  Ale takových majitelů je jistě mnoho, vím, že to chvilku to potrvá.A pak už budeme s úsměvem vzpomínat na jeho lumpárny, na to jak přelézal plot a hlavně jak miloval teplo a slunce.

 294. Míša odpovídá:

  Dobrý den všem
  chtěla jsem se zeptat, jestli je tu nějaká panička s větším – středním pejskem a kočárem nad 15 kilo. Uvažuju o koupi Comfort EFA nebo Inno Pet Buggy Comfort…a nějak se nemůžu rozhodnout který koupit…máte s nimi některá zkušenost?

 295. jana odpovídá:

  Dobrý den,dívala jsem se na Vámi vybrané typy.jsou hezké dokonce v Ostravě za cca 2000 Kč ale……pokud jde koupit si kočárek pro zdravého psa, tak nevím. Potřebuje, běhá, chce mít svoji volnost.
  Pokud pro nemocného nebo starého, pak po mé zkušenosti je malý , psa tam nepoložíte.Hledala jsem dlouho, vůbec to nebylo lehké hledání a nakonec jsem šla do kočárku po dětech, menší typy.Je také vhodné si uvědomit , kde s ním budu jezdit . to při výběru koleček.
  Jana

 296. Míša odpovídá:

  díky za zkušenost, máme naštěstí psisko zdravý,jedná se mi spíš o případnou přepravu k vetovi, když není k dispozici auto – naposledy pořezaná pacina nebo když jdeme tam, kam normálně psi nesmí a v kočáru můžou…nechceme ho nechávat doma, proč taky…a taky bych pro něho chtěla max. pohodlí (i pro sebe) když ho už do kočáru v určitých situacích strčím :-)…..předcházejícího pejska jsme odnosili na rukách, byl malý, ale i tak se pronesl, když už nemohl ke konci nemoci…
  takže to vidím asi na tento: Inno Pet Buggy Xtreme
  Míša

 297. Yasmin odpovídá:

  Mám deseti kilového mopse a kočárek jsem pořídila před třemi lety. Nesla jsem ho po operaci 1,5 km v náručí a byla z toho týden vyřízená. Hned jsem se začala shánět po kočárku a vybrala jsem si Pet¨s bubble car. Má nosnost do 15 kg a je velmi lehký na přepravu. Nosím ho do 3. patra. Jsem s ním spokojená,jen v zimně,když byla břečka se těžko jelo a drncal. Kdyby se mi ho podařilo prodat, koupím si nějaký odpružený. Jinak reakce lidí jsou pozitivní a nebo neutrální. Ale jezdím jen na veterinu, na vycházky sebevědomí nemám.

 298. Lenka odpovídá:

  Jani, je mi to moc líto, prožíváme podobnou věc, my už ale od listopadu :(.

  My teda pejska dovozili v dětském, přesto by mně zajímalo jak jsou na tom s prostorem kočárky do 20-30kg?
  Máte někdo zkušenost?

 299. Milena odpovídá:

  Mám kočárek snosností do 45 kg a je veliký asi jako vozíkyna děti za kolo , prostoru dost 😉 v obchodě máte všude u kočárků uvedené rozměry i a výšku , takže se toho nebojte. Ten můj kočárek tedy ivypadá jako ten dětský za kolo , jen pro představu .

 300. jana odpovídá:

  Leni,zdravím i my jsme bojovali od října,pak před vánocemi jme opravdu už bojovali o každý den.Ještě jsme si s Ajou udělili i pf 2012.Pak už tady jen chodíme a každou chvíli jsme v slzách.A kdyby šlo vrátit tu náročnou péči, tak ji bereme zpět ale to je kdyby..Nepřestali jsme mu ještě svítit svíčkou, tento týden se teprve zbylí dva psi trochu zklidnili, ale jejich pohledy jakoby říkali , kdy už do dveří vejde…
  Pro Aju jsem měla také dětský kočárek, vážil 25 kg, samozřejmě pak šla váha dolů ale udělal stejnou službu, možná lepší,mohli jsme Aju balit do teplé deky měl polštářek, nevadil nám déšť.Zpočátku polovinu procházky došel, pak se klidně vezl.Jak ráda bych ho ještě vozila.Nestyděla jsem se ani trochu a nejsem z velkého města, kde už to není rarita.

 301. Johana odpovídá:

  Zdravím Vás všechny vespolek. Moje zkušenost s kočárkem je velmi dobrá a jsem ráda,že jsou.Koupila jsem ho tzv.z druhé ruky a byl jak nový.Měla jsem tehdy Francouzského buldočka Jokera.Byl odmala nemocný se štítnou žlázou, ale přišlo se na to až ve dvou letech.Léky sice pomohly,ale problémy se zažíváním, slabou kostrou a dalšími už vyléčit nešly.Léta běžela a my se s nemocí naučili žít.Psa jsem si mohla brát i do práce,kam jsem ho vozila na kole v košíku.Po operaci jeho zadní nožky byl košík nepohodlný a zrovna v té době začali na internetu prodávat vozíky za kolo pro psy.A tak byl hned jeden náš.Jenže přišla zima a jízda autobusem a poponášení 10kg psa,byť v tašce, mi dávalo zabrat.Tak jsem se rozhodla,že kočárek koupím.A jsem ráda za ten čin,protože jsme mohli, když už měl nožičky hodně bolavé, chodit na procházky do našeho oblíbeného lesa,na výlet i do marketu.Píšu v minulém čase,protože nás v létě navždy opustil.Bylo mu skoro 9 let.Vzpomenu si na něho každý den a děkuju za to ,že byl. Dnes vozím do práce nový přírůstek do rodiny a jak jinak,zase buldočka.Kočárek máme jen na přepravu autobusem, jinak cape sám.Když je pěkné počasí hodím kabelu do kočárku i s nákupem a malý Theo šlape vedle mě pěšky domů. Až přijde očekávané jaro, přijde na řadu zase kolo a vozík. Krásný den Vám všem.

 302. Lenka odpovídá:

  Jani, ty konce jsou vždycky těžké. Taky bych klidně všechny ty starosti vrátila zpátky, kdyby nám to vrátilo Deňulku. My zas měli nemocnou slinivku a ke konci i ledviny, taky trošku žaludek, střívka a močový měchýř. Přechodem k jinému veterináři jsme mu prodloužili život o 3 roky a vrátili vitalitu. Chtělo to léky, přísnou dietu, neustálé hlídání, občas kapačky. Poslední měsíce už začal špatně reagovat na léky. Měl opakované záněty močáku a přestal snášet antibiotika. Vždycky se nám ho, ale podařilo dát dohromady, byl veselý a energie měl na rozdávání, jenže v listopadu se mu zhoršily ledviny a to hodně moc, už nebyla jiná možnost :-(
  Mám ho u rodičů na zahradě a když tam jsme, taky mu svítíme svíčkou :-). Byl naše zlatíčko :-).
  Měl 15kg, dětský kočárek ho unesl, dokonce si tam i lehl, ale nebylo to moc pohodlné. Psí jsem už nestihla koupit, věčně jsem řešila jestli se mi tam velikostně vleze. Našla jsem jeden, který se dal vézt normálně i připojit za kolo.
  Na dalšího pejska si kočárek určitě koupím, to bez debat.
  U nás se lidi chovali celkem neutrálně, na veterině nám fandili :-), setkala jsem s negativní reakcí jen ojediněle :-).
  Milenko děkuji :-). Jani držím pěsti pro štěstí tobě i pejskům ať se do vašeho života zase vrátí radost :-). Johanko tobě taky ať ti Theo přinese hooodně moc radosti :-)

 303. Míša odpovídá:

  Dobrý den
  jak tak přemýšlím o koupi kočáru, chtěla jsem se ještě zeptat – kde kupujete náhradní díly, když je potřeba, třeba náhradní kolečka? nebo existuje někde v ČR servis pro kočárky?

 304. lucie odpovídá:

  Kočárek se mi velmi osvědčil při výstavách. Mám tři psí slečny a každou předvádíte v jinou dobu. Jezdím sama a tak mi to ulehčí práci kam dát věci co holčičky potřebují a pak jako ,,úschovna“ když musím jít jen s jednou do kruhu. Ale nedávno se osvědčil jedné paní z naší ulice,které jsem ho půjčila. Její fenku srazilo auto a měla obě zadní nohy zlomené. Na kontrolu k paní veterinářce si to moc pochvalovala. Nemusela Aiku nosit.

 305. Naďa odpovídá:

  Dobrý den,mám už dva roky kočárek na šicinku/5kg/.Je zdravá,ale nedovedu si představit,že bych jí přivedla na stříhání/dojíždíme/,k veterináři nebo k někomu na návštěvu špinavou.Často jezdíme autobusem,kočárek není těžký,zvládám naložit i vyložit sama/65let/.Do koupi mně dotlačila sestřenice,potkaly jsme v K.Varech paní se dvěma jorkšírkami,objednaly jsme hned dva/pro známou/,já sama dávala adresu už několika lidem,kteří měli zájem.Také jsem zpočátku váhala,ale jsem maximálně spokojená a lidé si zvykli.Mohu doporučit:All 4 pet/multifunkční taška 3 v 1.Zdravím,Naďa.

 306. radana odpovídá:

  zdravím,kdo má zájem o kočárek,používaný!žádná velká paráda,ale ůčelný! nerozbitý, pro přepravu pejska,velmi levně!http://zvirata.bazos.cz/inzerat/14808941/KOCAREK-PRO-PEJSKA-pejsky-levne.php 400 kč

 307. Naďa odpovídá:

  Ještě malá poznámka-kočárek,který mám já,je nízký,bez boudy,uvnitř jsem ho vystlala polštářkem,který se kdysi dával do dět.kočárku,na něj jsem ještě umístila látkové nosítko/oválnou tašku na mimčo-ustřihla jsem ucha/.Hafka je tím pádem výš,má lepší rozhled.V zimě přikrývám malou dět.dekou,pořádáme dvakrát do roka burzu dět oblečení,zakoupila jsem zateplený spací pytel do postýlky,upravila a používám při velkých mrazech.Naďa

 308. Beáta odpovídá:

  zdravím paní z KV jsme skoro sousedky ;). ten kočárek 3v1 jsme měly jako první, červený, taška byla bezkonkurenční. náš druhý kočárek pomalu dosluhuje, ale nějakou pěknou náhradu jsem zatím neobjevila… nechci nic s boudičkou apod. jen tašku a bytelnou kontrukci, dobrá kolečka, a abych nemusela být moc ohnutá – takže vyšší madlo.
  jinak my dáváme v mrazech do kočárku spací pytel pro psy – je krásně teplý…
  teď už se nám klube jaro, kočárek odpočívá ve sklepě, procházky volají… :)

 309. jana odpovídá:

  Ahojky Leni, psaly jsme si v lednu,kdy jsme se rozloučili s Aldíkem.Uplynuly skoro 3 měsíce,pravda je, ta největší bolest přebolela.Ale zase už je hezky a jsme více na zahradě. A tu Aldík miloval,miloval teplo sluníčko,takže zase není dne ,kdybychom si nevzpomněli jak by se vyhříval.Další dva psí kluci sice spolu takovou partu nedrží ale objevují ještě teď jeho skrýše na zahradě s hračkami,sem tam s nějakou kostí.A to máme co dělat,aby si přitom nenatrhly kožíšky.Tak takhle plyne čas, který sice všechnu bolest otupí ale nikdy Aju z našich srdíček nevymaže .
  Všem hodně radosti se všemi mazlíky.Jana

 310. Naďa odpovídá:

  Zdravím všechny paničky hafinek a hafíků,udala jsem další doporučení na kočárek 3 v 1.Bohužel jsem na internetu zjistila,že je vyprodaný.Přeji hezké dny s hafkami.Naďa

 311. Martina odpovídá:

  Zdravím, konečně jsem se rozhoupala a pořídila svým mazlíkům kočárek. Jezdím s nimi každý den do práce a reakce okolí je vesměs kladná. Byli jsme i v globusu na nákupu, kam normálně psy nepouštěj ani v přenosné tašce. Ukázka na http://profil.lide.cz/bublinacz/fotogalerie/

 312. Lenka L. odpovídá:

  Tak přesně takový kočárek máme,jen tmavě modrý.Je lehký,vejdou se mi tam naše 3 psí holky, v létě jsme s ním objely Prahu,při výletech a procházkách super.Pěkný den všem .Lenka L.

 313. lucie odpovídá:

  Mám na prodej kočárek pro pejsky do 27 kg. 1 a něco používaný mírně poškozený. Kupuji větší.Původní cena 2895 Kč nyní 500 Kč. Značka Karlie Smart Buggy koupeno od Zoohit.Na výstavách byl perfektní a i při horkých dnech.Ale naše milá bostonka trochu okousala umělou hmotu. Pláštěnka nová nepoužitá k tomu. Modrá barva.

 314. Martina odpovídá:

  Zdravím,nemáte někdo zkušennosti s kočárkem nebo spíš sportovním vozíkem SPORTY TRAILER AT?

 315. Irena odpovídá:

  Ahojky,
  máme trpasličího pudlíka. Kočárky máme 2. Jeden má malá, rotující kolečka. S tím se jezdí docela špatně, takže jenom takové rycghlovky ( do hal, kam psi nesmí a pod. Druhý je “ Komfort“ a je super. Velká kola apohodlný. Je to trojkolka. Náš pes nechce být doma a tak s námi všude chodí a jezdí. Jsou to hrady, zámky, výstavy, zahraničí, obchodní domy ( moc rád jezdí ve vozíku), hory ( jezdí s dcerou v ruce na sjezdovce….
  Například do Karlových varů pes nesmí ! Takže když už tam člověk je, tak se tam chce projít ( myslím po kolonádě) a pod.
  Lidi se většinou usmívají…… Řídím se tím, že oni mi na ten kočárek nedali. NO a co ???? Někdo pije, někdo propadl automatům… já mám kočárek na psa. Nemám problémy typu : ten pes se plete, pořád někde stojí, něco líže, tam mě se psem na vodítku nepustí apod. On je v klidu, já jsem v klidu . Venku můžeme být jak dlouho chceme. Je unavený ? Tak si lehne…. ale jedeme. Samozřejmě, že chodí v zimě oblékaný . Má i boty, takže když jsme na horách , vydrží na sjezdovce jako my. Nezebou ho nožičky.

  Takže děvčata, ať každý soudí sám sebe, a pokud se mu to nelíbí, tak je to pouze o jeho názoru. Vám se nemusí líbit třeba jeho auto, nebo boty…..
  Náš pes je šťastný jenom tím, že může být všude s námi.
  Přeji hodně úspěchů a na nechápajísí lidi ….. se prostě vykašlete.
  Irena

 316. jana odpovídá:

  Zdravím všechny.a dvakrát tolik ty, kteří si kočárek pro psa pořídili.My jsme si ho pořídili proto, abychom Aldíkovi pomohli v posledních,těžkých chvílích.A to se jednalo o loveckého psa.Často si připomínáme poslední den, kdy jsme s ním objeli známá místa, místa jeho vycházek i útěků.On chvílemi seděl a měl takový spokojený pohled, jako kdyby nám říkal:děkuji.
  Proč,nemá mít zvíře pohodlí,proč to někdo nazývá úchylkou,připomeňme si,co děláme my lidi u doktora,nebo v nemocnici,chceme pohodlí, chceme nadstandard v péči,proč je to pro někoho tak nepochopitelné vidět psa v kočárku.
  Bylo by to mnoho argumentů,ale kdo nemá psa jen jako doplněk k šatníku,ke kloubouku a kabelce, nebo protože psa mají i sousedé,ten to nikdy nenapíše ,a vždy s láskou mu bude jen pomáhat .

 317. Kristina odpovídá:

  Dobrý den :)
  Běžně se do diskuzí nevkládám, tuto jsem četla od začátku, potom už přeskakovala, ale hooodně příspěvků přečetla. Přiznám se, že někdy, když jsem o psím kočárku slyšela, smála jsem se. Ještě dnes v autě jsme na to narazili a já doma jen tak začala hledat.. A nějak se mi ta myšlenka zalíbila. Abych nás tak nějak představila.. Mám kavalírka, 8 kg, jsem velmi aktivní, hlavně v létě – a to je ten problém. Je to závisláček, ale hlavně, když ho zbytečně nechávám doma, mám černé svědomí. Brávala jsem ho běhat, běhávám 8-12 km a to je pro něho docela záhul, zjistila jsem, že mu tím i mohu škodit, takže běhat ho už nebrávám. Ale chodíme i na dlouhé procházky, třeba i 3 hodiny a on se v tom vedru po půlhodině už tak šine.. Brávám mu samozřejmě vodu, ale to je pak vždycky plná kabelka atd (nehledě na to, že ho to příliš neosvěží), určitě některé znáte. A najednou mi přišlo tohle jako fajn řešení, měla bych prázdné ruce, věci dole, pesana bych po známkách vyčerpání šupla do kočárku a drandili bysme.. Jenže zase, připadala bych si trapně. Jsem z Olomouce, takže samé kočičí hlavy nebo ne zrovna rovné chodníky. Navíc bych aspon půlku času kočár měla prázdný, i když taky volné ruce.. No, koupi rozhodně ještě neplánuji, ale už ve mě ta myšlenka začíná zrát 😉 Co vy byste dělali na mém místě? Pořídili byste? Používala bych ho opravdu jen v létě, skrz to vedro, kavalíři mají kratší čumáček a problémy se srdcem a bohatou srst jako retrívři.. Ale jsem s ním ráda a nerada ho nechávám doma, protože sice vím, že spí, když je doma sám, ale že je vždy TAK nadšený, když může kamkoliv se mnou..
  A ještě něco jsem vám chtěla sdělit. Možná, že většina lidí prostě jenom podléhá předsudkům, jako jsem podléhala já. Vždycky jsem si řekla „ti lidé už neví coby“ a hodila to za hlavu, nikdy mě nenapadlo, že třeba mají nemocného pejska, nebo že pesan už je prostě moc unavený a jeho majitelé jen chtějí to, co já – být se svým psím „dítětem“ (já ho prostě vnímám jako svoje dítě, děti nemám, ale řekněte, není to tak? je to moje všechno a když se trápí on, trápím se já 2x tolik) kdekoliv a nenechávat ho ZBYTEČNĚ doma. Jasně, psí kočárky jsou ujeté, dřív nic takového nebylo.. Ale dřív nebyla spousta věcí, dřív se nezachranovaly děti v 6 měsíci těhotenství, nepoužívalo se tolik techniky, atd atd.. Tahle diskuze mi trochu otevřela oči, že to nemusí být jen rozmar..
  Děkuji za přečtení, jsem děsně přemýšlivý a ukecaný člověk O:)
  Ale nevím, jestli zvládnu být hrdinou. (Podle Philipa Zimbarda je hrdina každý, kdo se odváží nějak vystoupit z davu, hrdinství se dá trénovat například tím, že se úmyslně uvádíme do nám nepříjemné zony, kdy např. ráno vstaneme ihned po zazvonění budíku, aniž bychom začali přemýšlet proč by bylo lepší si dát ještě pět minut, nebo i tím, že si nakreslíme na čelo tečku a celý den tak chodíme mezi lidmi a zvykáme si na pocit, že jsme odlišní.) Podle mě tedy vyjet dnes s kočárkem pro pesana hrdinství je.. :) Než si člověk zvykne..

 318. jana odpovídá:

  Dobrý den , odvahu jděre do toho.Určitě.
  Poslední dny jednomu z našich tří psů,jsme řešili stejné. Nakonec jsme ho v kočárku vozili všude kde to měl rád , kam denně utíkal , a kdyby to šlo vozili bychom ho rádi dodneška. A to bydlím na vesnici ……. to bylo taky něco ale vůbec jsem na tohle nemyslela.
  Odvahu a jděte do toho.

 319. Kristina odpovídá:

  Díky za povzbuzení :) asi to začnu vážně zvažovat, pak uvidím ještě skrz finance atd.. Ale bobišovi je teprv 2 a půl roku, jen v tom létě je vždycky fakt sedřený, obzvlášť v parném, to jdeme rychlejší chůzí 20 minut ani ne a chudák už pomalu ťape, hlavu a jazyk u země, zastavuje se ve stínu a stávkuje.. není to vždy, třeba když není takové strašné vedro, tak se jen po např. 45 minutách pozastavuje a významně kouká, že už by to otočil domů 😀

 320. Kristina odpovídá:

  Váš pejsek vám byl určitě vděčný, že mohl být s milujícími pánečky. :)

 321. jana odpovídá:

  Já jsem to řešila přes prodej kočárků po dětech,jněkteré druhy jsou malé a nízké , když v tom vidíte jak matka veze dítě napadá Vás, že to vzala doma dceři kočárek na panenku , a to se podařilo mě .Stačí se kouknout na prodej kočárků a vědět , kde s ním budu jezdit , město nebo příroda.Vybrat vhodná kolečka a máte ho doma i za 500 kč.Aja to zvládal v pohodě ležel , nebo chvíli šel . A přikrýt a zachumlat do teplé měkké deky miloval.Bylo mu 13 let.

 322. Kristina odpovídá:

  Aha, takže jste vozila v dětském? :) v golfce/sporťáku? no většina těch kočárků je hrůza, přitom jsou i krásné „retro“ kočárky, houpavé a prostorné, taky kombinované, nijak cenou odlišné a má je tak málo maminek, nechápu 😐 ale to tu neřešíme 😀 mně se líbí (a hlavně myslím, že by vyhovoval) ten Buggy Sport. Ale tolik bych za něj asi nedala 😀 ačkoliv vypadá, že cena je přiměřená (konstrukce, brzda na madle, ..), přece jen to má být kočárek pro psa.. 😀 no uvidíme, uvidíme, jestli někdy pořídíme (a třeba ne letos, třeba další rok nebo tak), určitě se tu pochlubíme :)

 323. Lena odpovídá:

  zdravím všechny

  Kristinko určitě si kočárek pořiďte, jsem sice na veterinu vozila v dětském a šlo to. Psí už jsem nestihla koupit, byl by pohodlnější.
  Na dalšího pejska si určitě kočárek pořídím. Moc se mi líbí: Sportovní kočárek InnoPet Sporty Trailer .
  Jsem taky docela akční. U tohohle kočárku se mi lbí i možnost napojit ho za kolo, podobně jako dětské vozíky. :)

 324. Kristina odpovídá:

  Na ten jsem koukala taky! A líbí se mi na něm také ta možnost zapojení.. Ale pro mě má dost nevýhodu v tom, že nemá dole košík.. Jsem nadšená z představy, že bychom ráno vyšli, vzala bych jídlo, pití, něco k přioblečení, všechno hodila dolů do košíku a šli jsme někde daaaleko a mohli se vrátit až k večeru a ruce bych měla většinou volné a žádný batoh/taška.. Tak pro mě pořád vychází lépe ten Buggy Sport, objevila jsem i za 4000. Ale letos na něho mít asi nebudu, jsem studentka a pořizovala jsem dost drahé věci, výbavu na motorku.. Ale asi fakt pořídím jak budou finance nazbyt.. :) Jen se bojím, aby mu to nevadilo, jízdu autem nesnáší a zvuk koleček u kufru nebo kolečkových bruslí taky ne, velká kola by vadit skr zvuk neměla, ale když mu vadí i auto.. Škoda, že nemůžeme někde vyzkoušet.

 325. Zdenka LBC odpovídá:

  Ahoj všem co před 2lety řešili se mnou stejný problém.Nakonec jsem kočárek koupila a nikdy si nepředtanu vyčítat, že jsem to neuděla dříve.Vozili jsme ho potom všude a byli jsme šťastní.Ale bohužel jeho nemoc se natolik zhoršila ,že jsme se s naším Arnoštkem 20.12.2012 museli rozloučit. Kočárek jsem uložila na dobu kdy si pořídíme nového mazlika. Zatím to moc bolí.
  Všem přeji pevné zdravíčko a užívejte si vzájemného přátelství. A za kočárek když jenutný se nestyďte. Zdenka LBC

 326. Daniela odpovídá:

  Zdravím, ten Inno Pet Sporty trailer mám doma, je skvělý, dobře odpružený, pohodlný, vlezou se mi do něho 4 malí psi. Je pravda, že ale chybí úložný prostor. A ta cena :-( a to jsem si byla pro něho osobně u výhradního dovozce v Říčanech a dal mi slevu pouze 200 kč. Dost jsem se rozčílila v Brně na mezinárodní výstavě, kde ho stejná firma prodávala o 2000 Kč levněji. Omluvili se mi a tvrdili, že ho mají v rámci propagace od výrobce na tuto příležitost levněji, myslela jsem, že mě ale stejně mrskne. Z toho plyne, že je opravdu zbytečně předražený. Pokud jste někdo z Říčan a okolí, není špatné si tam zajet, mají je všechny vystavené a pak se i člověk lépe rozhoduje. Nebo pak výstava, tam jsou k vidění různé modely a většina vystavovatelů se určitě podělí o zkušenosti. Koupila jsem si ho hlavně kvůli kolu a to nás čeká teprve premiéra. Jinak mám ještě takovou tu tašku na kolečkách, což je taky fajn kvůli skladnosti, že slouží zároveň jako přepravka. Ale dost to hrká, je menší, nedá se to srovnat. Innopet jede sám :-) Ovšem zabere taky půlku kufru.. Kočárek využívám ale jen na výstavy nebo do prostor, kde psi nemůžou. Zatím jsou ale všichni moji psi zdraví a doufám, že to tak zůstane. Takže pokud je k tomu reálný důvod, jen doporučuji.. Jezdit z nudy se psem po obchoďáku nebo po náměstí taky neuznávám.

 327. Katka odpovídá:

  Ahoj všem, sice jsem nepřečetla úplně všechny příspěvky, ale i přes to jsem pochytila, že stále existují lidi, kteří mají obavy z používání kočárku pro psy… Mezi tyto lidi patřím i já… :o( Bydlíme na fakt malé vesničce, kde je cca 112 stálých obyvatel a nevím nevím, co na nás řeknou, až vyrazím s přítelem a s kočárkem pro psy, kde budu mít dva frbuláky… Jsou to psi, kteří, ZATÍM, nemají žádné zdravotní problémy, nejsou nějak pohybově omezení, ale jsou to naši milovníci, takže když někam jdeme bez nich, trpí doma sami, a tak si myslím, že pro nás by byl kočárek určo taky řešením… Vezmu je s sebou kam chci (kam mě s nimi pustí) a když budou otravovat ostatní lidi, budou ospalí, unavení, půjdou do kočárku a já nebudu muset mít hafany na vodítku a neustále být v pozoru, kde se co děje, kam šli, zda něco někde nedělají, apod….

 328. jana odpovídá:

  Hezký den,
  Katko , bydlím na úplně stejně malé vesnici a když byl náš berńák už hodně nemocný , vůbec jsem neváhala a vzala ho na kočárek .Tak jsme s ním projeli i oblíbená místa v jeho poslední den.Chvilku seděl , chvilku spal, i se prošel.
  A to jestli si ve vesnici mysleli cokoliv mě bylo úplně jedno, máme ještě další dva a udělala bych to stejně .A i když ti vaši jsou ještě zdraví a v pohodě , půjde o klid , že nejsem pořád na pozoru co se kde děje.Šla bych do toho..Jana

 329. Lenka L. odpovídá:

  Hezký den,
  taky bydlíme na menší vesnici, s kočárkem jezdíme a nikdo nám nic nepěkného neřekl. My bez kočárku nejdeme ani na procházku. Taky mi to přišlo zezačátku takové divné, ale už jsem si zvykla,naše Nessinka se veze a další 2 poskakují kolem nebo se svezou s ní. Taky jsme objeli Prahu a kočárek je k nezaplacení,určitě při více pejscích ( viz mé odkazy výše). Lenka

 330. Katka odpovídá:

  No jo, holky, tak já do toho asi taky půjdu… Kašlu na lidi, ať si říkají, co chtějí, hlavní je, že psi nebudou smutnit sami doma, všichni že se dostaneme mezi lidi a myslím, že si psíci zvyknou rychle a budou spokojení – jsou to totiž takoví gaučáci… :o))) Jo, řádit umí, ale taky jsou na jednu stranu pěkně líbí a jakmile jde se jen někde válet, nepohrdnou žádnou měkou židlí, gaučem, lavičkou, apod… :o))) Tak, teďka ješgtě koupit ten, který nám bude vyhovovat a hurá na ty výlety a návštěvy, a tak…. :o)))))))

 331. Majka odpovídá:

  Katko – také bydlím na malé vesničce – kočárek mám už několik let – nikdo mě nic zlého neřekl a jestli si něco povídají je mi to jedno. Mám dva jorky – jeden je už starší a po dvou operacích – sice běhá – ale když se unaví šup a je v kočárku kde si v pohodě lehne a třeba i spí – i když jsou to dva malincí pejsci zkuste je nést v náručí – pod každou rukou jednoho a neotevřete si ani dveře a to nemluvím o tom jak se pronesou. A na návstěvě také super – otřeme kolečka a jsou zavření – pohoda . A na výstavě pejsků i když jedeme jen na kukajdu je k nezaplacení. Také třeba do IKEI – no je spousta míst kde hodně ale opravdu hodně ulehčí život a nemusím je nikde nechávat a bát se o ně. Jinak samozřejmě pejsci mají nožičky a mají běhat – ale všude to nejde.

 332. Katka odpovídá:

  Jsem taky pro, aby běhali a nožky používali, když jim v tom nic nebrání, ale jak tady píšete, i na těch návštěvách se to bezvadně dá využít – jen když se naučí… :o) A fakt s nimijezdíte i do Ikey?

 333. Milena odpovídá:

  Jezdím s kočárkem již několik let úplně všude. Díky tomu mohou být moji čivaváčci stále se mnou a nemusí být sami doma. Je to skvělá věc . Máme doma i vořešici seniorku cca 14kg a i ta si sama s oblibou naskakuje do kočárku a vozí se. Skáče i do uzavřeného kočárku . Takže pak leží vítězoslavně na korbičce než jí sundám a otevřu kočárek 😉 pokud se mnou cestují nikdy je nenechám v autě , prostě je všechny 4 naskládám do kočárku a frčíme 😉

 334. Majka odpovídá:

  Ano jezdím s nimi úplně všude – dokonce i do Mekáče – nikdo proti kočárku nic nenamítá. Já je v autě nechávám jen chvilinku když jdu do Potravin – ale jinak jsou všude se mnou. Třeba na Dušičky jezdíme až do Přerova ha hrob – doma je nechat nemůžu je to dlouho a v kočárku mohou být s námi i na hřbitově – tam jinak pejsci nesmí – myslím že hlavně kvůli venčení a to v kočárku nehrozí. A nebo jsme byli na návštěvě v lázních – tam na kolonádu pejsci nesmějí – a kočárek může – to samé i v restauraci – jsou v kočárku a je vymalováno – nikdo nic neřekne

 335. Katka odpovídá:

  A Majko, prosím, jak si na to psiska zvykli??? Učila jste je to od mala nebo až když byli větší??? My máme 4 roky a 5 let…

 336. Majka odpovídá:

  já mám dva jorky – Matýsek to vlastně dostal až jsem si koupila Jannetku protože se dvěma pejsky už jsem měla problém. Takže Matýsek to dostal v nějakých 6 letech a je mu 11 a Jannetce je za chvíli 5 ta to měla od mala. Ale třeba na výstavě tamdám i pět jorečku a jdeme se kouknout ke stánkům a jsou to pejsci kteří v tom nikdy nebyli a v pohodě – kdyby ze začátku měli tendenci vyskakovat – to se dá uzavřít takovou síťkou. Ale doporučuji koupit s lepšími kolečky – já napřed koupila takový levnější a za chvíli jsem jej dala pryč a koupila lepší – jsem ohromně spokojená . Matýsek byl zvyklý na nošení v tašce takže si zvykl bez problémů

 337. Milena odpovídá:

  Myslím že si zvyknou rychle 😉 je to prostě takový pojízdný pelíšek .
  Kdybyste měl někdo zájem prodávám párkrát použitý sportovní kočárek.
  Bližší info a foto na mailu westernmilca@gmail.com

 338. Iva odpovídá:

  Dobrý den, prosím, zda by někdo prodával kočárek pro pejsky, prosím nabídněte. Mám dvě malé SHI TZU a jedna, dvouletá, oslepla. Je problém s nimi vyjít alespoň pro nejzákladnější do obchodu, slepá je úplně dezorientovaná a vyplašená.A já jsem vázaná být stále doma. Kočárek by mnoho vyřešil, tím spíš že nemám nikoho než ty psy a život by byl opět pestrý, ať se to mnoha lidem nelíbí a pes v kočárku je pohoršuje.

 339. Katka odpovídá:

  Tak, ženy, právě mi PPLko přivezlo kočárek pro pejsky… :o) Hnedka jak přijdu dom, jdu sestavovat a ty mý ňufánky do toho naložit…. :o)))))))))))))

 340. Majka odpovídá:

  super – ať jste moooc spokojená a hafíci také

 341. Lena odpovídá:

  Katko super :) ať dobře slouží :)
  Ivo i vám držím pěsti pro štěstí ať kočárek seženete. Kašlete na lidi. Hlavně ať vám a pejskům ulehčí život :) 😉

 342. Zdena odpovídá:

  Ahojky.
  Nemá někdo zájem o koupi kočárku na pejsánky???, Pokud ano napište mi na mejlík.
  z.kazimourova@seznam.cz

 343. Lea odpovídá:

  Dobrý den, díky vašim názorům jsem se odhodlala koupit kočárek pro naše dva pejsany a jsem naprosto nadšená:-) Samozřejmě, že chodíme normálně na procházky, ale cestu na veterinu, anebo na stříhání bych s nimi sama, bez kočárku nezvládla. Jsem z Prahy 1, takže dvě malá „motovidla“ pod nohama turistů jsou o nervy při sebemenší vzdálenosti. A ta pohoda na výletech! Přes kočár dáme tašku s věcma a máme prázdné ruce a všichni si můžeme užívat. Po procházce, když jsou pejsani vyběhaní a unavení se ustelou v kočárku a můžeme v pohodě do restaurace, kde nikoho neruší a sami nejsou rušeni. Dokonce i partner, který se z počátku trochu styděl, si dnes naše terénní vozítko na výletech nemůže vynachválit:-) A setkala jsem se zatím jen s pozitívními reakcemi:-) Takže vám všem děkuji za vaše názory a podněty:-)

 344. Katka odpovídá:

  Dobrý den,jsem úplně zoufalá.Strašně moc se mi líbí kočárky pro psy,ale je tu háček je mi teprve 13 let a mamka mi řekla že mi ten kočárek koupí pokud bude do 500Kč. Prosím poraďte mi nějaký inzerát.

 345. jana odpovídá:

  Katko , nezoufej.sedni si k pc a najdi si inzeráty s kočárky.Ted se vyrábí pro děti takové malé kočárky , pokud je to pro malého pejska udělá Ti stejnou službu a vejdeš se do 500 Kč od mamky.sama také s takovým jezdím a jsem spokojená
  Držím pěsti.

 346. Katka odpovídá:

  Mockrát vám děkuji Jano. Snad něco seženu. 😀

 347. jana odpovídá:

  Ahoj Katko, určitě seženeš.Hledej v sekci sportovní kočárek,ty jsou nižší ,a vybavení je téměř jako u kočárků s korbičkou.
  Jen se dívej na kolečka , ta malá jsou vhodná spíš do města , jezdit po chodníku , ta větší se hodí na vesnici , do terénu .Tak se dej do hledání , a napiš jak jsi uspěla.
  Hezký den.

 348. Elinka odpovídá:

  zdravím všechny příznivce psích kočárků:) my máme InnoPet – Buggy Comfort EFA šedo černý, byli jsme několikrát na výletě, v pohodě, kočár je suprový, jede se s ním i líp, než s kdejakým dětským kočárem …ale náš pes je v něm lehce nacpaný…tento přenechám dceři pro maltézáčka a sháním kočár All terian 2.generace nebo Buggy Xtrem – který se už bohužel nevyrábí…takže kdyby náhodou by chtěl někdo tyto kočárky prodat, tak se hlásím:))

 349. Vanessa odpovídá:

  Zdravím všechny pejskaře. Moc do diskuzí nepíšu, ale rozhodla jsem se, že Vám sdělím, jak se mi moc kočárky pro psy líbí. Můj miláček jménem Charlot je spíše takový mazel, který dlouhou cestu moc neujde. Dříve jsem si myslela, že kočárky jsou pro nemocné nebo starší psíky. Charlot je ale zdravá. Nerada ji nechávám doma, je pro mě všechno! :) Pořídila jsem si pro ní speciální tašku, se kterou mě nepustí do nákupních středisek. To mě štve! Co ona udělá v tašce? Vždytˇ tam leží a spí nebo kouká. Ráda bych si koupila kočárek, ale nevím, jestli ho využiji do budoucna (třeba na dovolenou, výlety atd..) a nebudu se stydět, jak už to tady bylo zmíněno. Také kočárek pro mě stojí hodně. Vím, že je to poměrně normální cena, ale je mi teprve 15 let a nechci poslouchat od rodičů, že jsem vyhodila peníze za zbytečnost. Ráda bych byla, kdyby jste napsali svůj názor :)

 350. Martina odpovídá:

  Mám Pražského krysaříka, fenku a je velmi nemocná, ačkoliv má jen 5 let. nebýt kočárku tak by musela celý život ležet jen doma na posteli. Takhle může se mnou kamkoliv.

  Já osobně beru kočárek pro pejsky jako pozitivní věc.

 351. Mila odpovídá:

  Mít kočárek pro psa není tak zvláštní,na výstavách psů je jich plno,lidi v nich vozí malá plemena,aby nebyla zašlapána davem,vozí se v nich staří a nemocní psy…je to jistě pohodlnější než ho tahat v ruce.Dřív mě to přišlo taky strašný,ale dneska mě to příjde velmi praktické.

 352. Martina odpovídá:

  Kočár jsme koupili v roce 2012 a měli jsme radost, že naše prcky nemusíme nechávat doma když jdeme nakoupit. Jsme z Prahy 9 a nejbližší obchod je CČM. Psi byli uzavření v kočárku a my mohli bez problémů projít celým obchodem a nakoupit si. To bylo v roce 2012 a 2013. Nyní, jaké bylo naše překvapení, když jsme v sobotu 26.4. šli opět nakoupit a vzali sebou kočár se psy :-( . V místě nákupních vozíků stála ochranka a odmítli nás vpustit dovnitř s kočárem. Zkusili jsme i druhý vchod u infa a bylo to stejné. Tak jsme si nechali zavolat managerku obchodu a po hodinovém dohadování jsme konstatovali, že naše země je stále sto let za opicemi a jiné už to nebude. Hlavně, že špinaví bezdomovci co osahávají rohlíky a matka s dítětem v kočáru co mělo evidentně plané neštovice jim nevadí.

 353. lili odpovídá:

  Všem přeji dobrý den,vážení,kočárek pro pejska není hloupost.Jen u nás se ještě takto na kočárek nahlíží.Jenže,představte si,že máte pejska,máte ho moc rádi,ale on má problémy!Zadýchává se,bolí mu nožižky při delší chůzi-ale jinak docela dobrý.A býval to pejsek „turista“.Ale jak to tak bývá-přišel problém-a on by rád,moc rád šel s vámi taky ven…My jsme zrovna v podobné siruaci.A já Hepinku určitě nenechám doma jenom proto,že se někdo bude na kočárek koukat divně.Já zase koukám divně na ty,co nosí obepnutá trika a špeky tečou všude,křivé nohy a nosí mini.To koukám víc.Takže nekoukejte,a vozte pejska v kočárku,bude vás mít za to rád.Lili

 354. Zdena z Liberce odpovídá:

  Všechny zdravím. je to už 1 1/2 roku co jsem se musela rozloučit s naším miláčkem,který měl moc vážné zdrav.potíže.také jsem se zde radila o kočárku.Koupila jsem mu ho a on s námi jezdil všude tak jako před jeho onemocněním.Když měl někdo nejapné poznámky tak jsme mu odpověděli ,že až on dude také nemocný že bude rád když ho nenechají doma,usadí na vozejk a vemou ho sebou. Jen jedno mě dodnes mrzí,že jsem ten kočárek nepořídila dřívějc.Mohla jsem mu tím zpříjemnit nejeden výlet. Všem co mají nemocný nebo postarší miláčky kočárek jen doporučuji.
  Už máme nového psího miláčka,ten má zatím elánu až moc,ale kdyby jednou nastala situace kdy bude potřebovat kočárek tak nebudu váhat ho snést z půdy a ulechčit mu život. Zdena

 355. lili odpovídá:

  Ano,nebojme se holky kočárků pro pejsky!Já nyní budu mít taky,ale protože my jsme“ holky do terénu“,budeme mít kočárek starší dětstký,ten má větší stabilitu a výdrž.Zatím nám to docela ještě chodí,ale chci být předchystaná.Z lidí si nedělám nic.Kdo má nemocného pejska,tak ví oč jde.A ten kdo neví,tak se dozví…

 356. Katka odpovídá:

  Pro nemocné a starší pejsky souhlasím s kočárkem, ale jinak mě to přijde nenormální,pes má přece mít pohyb a ne sedět v kočáru.Už vidim jek naše borderka sedí v kočáru místo aby honila ovečky,:)

 357. lili odpovídá:

  Dobrý den, všem hodným pejskařům.Vážení,chci vám všem sdělit,že jsem si pořídila kočárek pro pejska-starší dětský.Jelikož má pejsek 11kg.,jevil se mi více optimální,než ten „psí“.A tušení bylo správné.Moje osmiletá fenečka onemocněla na srdíčko,není to sice tak vážné(zvětšené srdíčko má v osmi letech deset pejsků z dvaceti),ale ne každému to musí dělat problémy.Mojí fenečce asi také ne,ale začala být „líná“ na pohyb.Což mě překvapilo.Naše aktivita byla právě radost z pohybu.Tak jsme nelenily,a zašly spolu na veterinu.A?Voda.Pokud bych nezašla k lékaři,srdíčko by se zalili vodou a konec.Naštěstí moje paní doktorka vše vyřešila k oboustranné spokojenosti.Ale-chodíme sice dál,ovšem pomaleji,a ne tak daleko.Pokud nemáme kočárek.A vážení,nemohlo mě napadnout nic lepšího!Nebudete mi věřit,ale sedí tam, ta naše celebrita jako kdyby celý život jezdila v kočárku.Holt holka pochopila,že ji chci pomoci.A reakce?Ani jedna negativní.Prostě úsměvné,někdy se někdo zeptá proč,většinou lidé tuší.A tak jedeme,potom jdeme,opět jedeme.A navíc se dokážeme perfekně domluvit.Chceš dolů?Ví,co to znamená,sama nikdy neskočí dolů.Chceš do kočárku?Už naskakuje!Nebo ne.Nedávno mi známá sdělila,že všude po světě je tohle zcela běžné,dokonce i zdraví pejsci jezdí na kočárku.Jen tak.Tohle bych ale nechtěla.Pokud může pejsek běhat,at s radostí běhá.Je to přirozené.Ale uspat pejska pouze proto,že jinak má stále radost ze živote,a bez bolesti?Nikdy.Jinak bychom obě seděly doma,obě pomalu přestávaly chodit.Takhle jsme stále v kondici.Proč by to mělo být divné?A proč někomu nepřijde divné to,co opravdu divné je?Takže-kdo ještě váháte,neváhejte!Není důvod.|Lil

 358. Martulka odpovídá:

  Dobrý den, nikdy předtim by mě nenapadlo, že budu vozit pejska v kočárku. Ale moje krysařička měla nemocné nožky a nemohla po svých tak dlouho ťapkat a abych ji nemusela pořád nechávat doma tak jsem kočárek pro pejska považovala za jediný možný řešení, aby i moje fenka mohla ven mezi lidi i na delší procházky (projížďky).
  Dnes už má sice nožky vpořádku, ale zvykla si na kočárek a já taky. Bereme ho s sebou vždy když jedeme někam dál. Schellča si to užívá, když chce tak jde po svých a když se rozhodne že už nechce ťapkat tak ji dám do kočárku a veze se.
  Jsme spokojené obě dvě :)

 359. Zdenka odpovídá:

  Také by mě nenapadlo, že budu vozit psa v kočárku, ale hodně o tom uvažuji. Špatně chodím, zvládnu chodit jen o sportovních holích, ale při kočárku jdu dost dobře. Mám také hodně bázlivou čivavu. Má trauma, pokud musí jít mezi lidmi na vodítku. Myslím, že nám oběma bude kočárek vyhovovat.

 360. Jana odpovídá:

  Hezký den Zdenko, běžte do toho.
  Znám mnoho lidí ( rehhab.sestra) kteří chodí celý život s holemi, později ještě lépe s chodítky.Pokud špatně chodíte , a schodítkem nebo kočárkem budete mít lepší stabilitu na nic nečekejte.
  Pro vašeho pejska to bude také jen ku prospěchu.
  Myslím , že je nás mnoho , kteří jsme vozit ppsa v kočárku znali z dětských her a že to bude někdy realitaby nás ani ve snu nenapadlo.
  A vy dvě, si pomůžete navzájem ,neodalujte své rozhodnutí a hurá do toho. A vůbec neřešte jaký si vyberete, jestli psí originál nebo kočárek po dětech.Dnes je divná móda malých kočárků, dítě se tam v zimě ani neotočí ale pejskovi postačí,ten bude šťastný.
  Přeji hodně zdraví a klidné procházky

 361. Jana odpovídá:

  Hezký den Zdenko, běžte do toho.
  Znám mnoho lidí ( rehab.sestra) kteří chodí celý život s holemi, později ještě lépe s chodítky.Pokud špatně chodíte , a schodítkem nebo kočárkem budete mít lepší stabilitu na nic nečekejte.
  Pro vašeho pejska to bude také jen ku prospěchu.
  Myslím , že je nás mnoho , kteří jsme vozit ppsa v kočárku znali z dětských her a že to bude někdy realitaby nás ani ve snu nenapadlo.
  A vy dvě, si pomůžete navzájem ,neodalujte své rozhodnutí a hurá do toho. A vůbec neřešte jaký si vyberete, jestli psí originál nebo kočárek po dětech.Dnes je divná móda malých kočárků, dítě se tam v zimě ani neotočí ale pejskovi postačí,ten bude šťastný.
  Přeji hodně zdraví a klidné procházky

 362. Dana odpovídá:

  Já mám doma tři psy a kočárek na ně také. A docela dost ho využíváme. Nemusím tahat tři psy v tašce. I když jsou malí, tak se celkem pronesou. Takže kočárek běžně užíváme. Spousta lidí se nad tím pozastaví a smějou se. Ale to mi nevadí, říkám, že je to velmi praktické a pro mne jednoduché. Netáhám se s nimi. Oni prostě jedou.
  Jen bych uvítala variantu kočárku, ze kterého jde sundat korbička od podvozku a vešly by se tam 3 dvoukiloví psi. Hodilo by se to do dálkových busů. Podvozek by se dal do kufru busu a korba by se vzala dovnitř i s pejsky.

 363. Martina odpovídá:

  Dobrý den, prodám kočárek pro pejsky Komfort EFA i s pláštěnkou v supr stavu málo používaný. Bližší info na :
  martinaaspol@centrum.cz

 364. Dapinos odpovídá:

  Dobrý den,

  nemohu souhlasit s názorem, že kočárek pro psa je zvrácenost. Pochopil jsem, že v době, kdy mi pejsek onemocněl je to velice praktická věc, nejen na cestě k veterinaři.

 365. Iva odpovídá:

  Kočárek pro psa je super věc pokud mám malé plemeno.Když jdu do města a do obchodu nikdo si ani nevšimne že v kočárku pejsek je a nemusím se bát že mě ho někdo venku ukradne.Je to pohodlnější než taška na psy.A lidi mě můžou políbit ………. hlavně že pejsek je v pohodě a v klidu:-))))Proto jsem si ho pořídila tak se za kočárek nestydím naopak

 366. Hanka odpovídá:

  Tak jsem ráda,ze je tolik lidí co používají kočárek. Já jsem koupila starší dětský,do obchodu s ním asi nebudu moci jít,protoze nemá tu síťku na zavření,ale i tak se moc těším až s ním vyrazime ven. Mám dva krysaříky a chceme chodit na delší výlety a na návštěvu ke známým,coz je přes dvě vesnice,celkem asi osm kilometrů a malí by to neusli. Tak si občas mohou odpočinout a schrupnout v kočárku. Jsem z malé vesnice, taky mám obavu,ze se mi tu budou posmívat,ale kaslu na ně.Horsi je ale,ze to moc nechápe ani manžel. Asi budeme chodit sami.

 367. Mariana odpovídá:

  Dobrý deň,
  Sme čerstvý majitelia kočíka Innopet Comfort efa jogger.Psik je Bulldog 9 ročný ❤. Ledva čakám kedy ho vyskúšame, trochu sa síce ostycham ale kašľať to.Kazdy humbuk trvá max.3 dní.
  Do tohoooooo kocikari!!!!

 368. Hanka odpovídá:

  Už dlouho sem nikdo nepsal, škoda. Já jsem sem dala příspěvek loni v březnu,od té doby se hodně změnilo, můj milovaný krysaricek Majkysek mi umřel, byla to tragická nehoda, do dnešních dnů to hrozně bolí a stále s tím nemohu vyrovnat.. Zůstala mi fenecka Marguska a jejich dceruška Majenkal. Dětský kočárek jsem vyměnila za psí, značky pet Roadster, je úžasný prostorný s většími koly, vhodný i do terénu. Holky milují. Jak se vybehaji a pokud jdeme někam kde je více lidí, nebo potřebujeme nakupovat, do restaurace, na veterinu, tak je to úžasné. Nemusím nic tahat, vše je v kočárku a hlavně moje fenecka jsou v bezpečí a v pohodlí. Doporučuji každému kdo si myslí,že to on i jeho pejsci potřebují a využijí. Z lidí kteří divné koukají si nic neděláme. Takže klidně vložte pejsky,je to pohodlné jak pro ně tak pro nás.

 369. Staňulka odpovídá:

  Kočárek pro pejska mi přijde super, pokud někdo divně kouká, je mi to jedno. Máme čivavičku a pro tu teď scháním růžový kočárek. Je to maličký pejsek a když je unavená šup s ní do kočárku a jsme všichni spokojený.

 370. Hanka odpovídá:

  Stáni, máte úplnou pravdu,taky už to neřeším když lidi divne koukají a fakt koukají. Někdo se podívá ,je zvědavý, většinou ti co mají doma také malé pejsky a moc se jim to líbí a sami by si kočárek také koupili. No a pak jsou ti ostatní, zatím jsem se nesetkala s tím že by někdo hlasitě projevoval nějaké hloupé řeči a i kdyby se to stalo, tak je mi to ukradené. Tak jak píšete, hlavně ,že jsou pejsci spokojení a my také. Už i přítel si zvykl. Jsme kousek od Přerova a nedávno jsme byli na výletě na Hostýně a z kočárkem to bylo výborné. I on vozil. Holky akorát stékají když vidí venku psa, to potom lidí koukají ještě víc. Navic malá Maja bude muset jít na operaci s nožičkou, tak jsem za kočárek moc ráda. Stáni a už máte kočárek vybraný, růžových jsem moc neviděla. My máme černo šedý.

Přidat odpověď

*