Najít dotaz:

Jak dlouho žije maltézský pes

Kolika let se dožívá maltézský psík. Nevíte někdo?

Marie

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Kateřina odpovídá:

  Prosím vás, mohli by mi někdo říct jak dlouho maltezák žije? Prosím vás, pomozte mi.

 2. Iris odpovídá:

  My máme 7 letou maltézačku. V sousedství je jedna paní a ta má Maltézačku zuzanku a je jí už v našich letech 20!!!Mám pocit, že všichni koukají jen na ten věk kolem 14-15..Trápila jsem se, že za 8-7 let nebude ale myslím, že záleží na tom, jakou formou a stylem života žije a v jakých podmínkách!Můj názor: Je to prostě hovadina řídit se podle skusěnosti jednoho člověka

 3. Irena odpovídá:

  Ahojky, mám maltézačku Sárinku, je jí 14 let, má jen pár zoubkú a hůř slyší, jinak je zdravá a nikdy nemarodila. Jednou její odcho také nedám ale její děda – psí děda žil 22 let.

 4. Josef odpovídá:

  Dnes nám umřel maltézák bylo mu necelých 19 let

 5. Beata odpovídá:

  My máme maltézáka a v září mu bude 21let. Hůře vidí a slyší ještě méně, ale jinak je OK.

 6. Nina odpovídá:

  Mám maltézačku 3roky. Nedaří se mi ji skoro nic naučit,ikdyž je veselá a hravá.Nechápu to. Sháněla jsem různé informace,jak pejska učit-v knížkách,na netu,známých moc nemá. Nějakou trpělivost mám,ale ne nekonečnou.Asi před dvěma lety jsem už byla zoufala,teď jsem smířená. Ale je pořád ještě mladá a zdravá,snad by šlo ještě něco zachránit. Má někdo tu zkušenost,že jeho maltézáčka baví jen hopsat a pronásledovat gumové kroužky? Když jsem ji učila:Dej pac,tvářila se,jako by si myslela:Co je to za nesmysl,pojď se radši přetahovat.
  Asi těžko radit na dálku,ale máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji. N.

Přidat odpověď

*