Najít dotaz:

nafukovací fenka pro psa

Slyšela jsem, že v zahraničí je již možné pořídit pejskovi „náhražku živé fenky“ Náš pes neustále „dělá děti“ na našich nohách,rukách,dětech. Trpí tím on,ale i nám to není příjemné. Nechceme ho nechat kastrovat, ale „nafukovací fenku“ mu rádi pořídíme. Prosím o sdělení,zda má někdo kontakty,případně jiné… děkuji

S.Szulman

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Beáta odpovídá:

  no osobně bych řekla že je něco špatně se začleněním vašeho psa do vaší rodiny (smečky). toto psovi netrpte, něco takového by si rozhodně dovolovat neměl. hračku co zřejmě myslíte jsem viděla někde v e-shopu, zkusím kouknout. jestli je to ale vhodná volba to nevím. spíš nee.

 2. Milka odpovídá:

  Je to normální jev.Mám fenku vykastrovanou po štěnětech je to jork a dělá mi to taky na noze.Ted mám malou jezevčici jsou ji 4měsíce a už to dělá taky,hopsá po druhé fence.Na netu jsem viděla video jak si malý jorkšír dělal dobře na plyšové hračce.Možná by stačilo něco takového pejskovi pořídit.Když už by skákal po dětech asi bych ho plácla jemně a zkusila ho to odnaučit.Tak držím palce at se vám to povede.

 3. Míša odpovídá:

  Náš drobeček (čivavák) má svého pejska-plyšáka cca v jeho velikosti. Na nic jiné nevyskočí, jen na svou chlupatou „milenku“ 😀

 4. Katycik odpovídá:

  Jedna vec je, zda ma sexualni potrebu, nebo neco jineho. V psi smecce si takto urcuji nadrazenost. Pokud se nechate, je vam nadrazeny on a on je vasim panem. Urcite si to nenechte libit at je to tak ci tak. A na tu prvni potrebu mu poridte klidne tuplysovou hracku.

 5. Jana odpovídá:

  My dali našemu kavalírovi polštářek – rozcupoval po čase, další polštářek – omrzel ho, teď sháníme na netu tu nafukovací partnerku. Myslím, že jev je to normální, ať už potřeba nebo určování hierarchie, rozhodně to není chyba v socializaci nebo začlenění, jak bylo v první odpovědi.

 6. Katycik odpovídá:

  Jana: Naprosto souhlasím s Beátou, určitě někde chyba je. Když půjde pejsek k jinému pejskovi a začne na něj skákat, pejsek se po něm ožene. Proč? Protože se nechce nechat oš… nebo nechce dovolit pejskovi mít nad ním navrch. Jak už jsem psala, nenechala bych si to líbit ani tak, ani tak.

Přidat odpověď

*