Najít dotaz:

Ochlazující výrobky

Dobrý den, používáte někdo ochlazující výrobky AquaCoolkeeper? Máte s nimi dobré zkušenosti? Chtěla bych pořídit pro našeho psa podložku na cestování autem. Známá používá chladící vestičku pro svého buldočka a je moc spokojená. Ráda bych ale znala další názory. Děkuji.

Lucka

Odpovědi ostatních uživatelů

  1. Andrea odpovídá:

    S těmito výrobky mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nejdřív jsem koupila šátek na krk, ten se pro našeho bulíka velmi osvědčil, tak jsem ještě přikoupila chladící podložku. Používám hlavně na cestování autem, ale když je opravdu horko, tak i doma. Pes je pak klidný, nefuní a nepřehřívá se. A když se chladit nechce, tak si prostě lehne jinam.
    Rozhodně doporučuju! Super je také z lidské řady chladící kravata – příjemně chladí na zátylku , v horkých dnech opravdové osvěžení.

  2. Lucie Hájková odpovídá:

    Chci se s Vámi podělit o skvělou zkušenost. Nakonec jsem pořídila chladící podložku. Jsem moc spokojená. Dá se rozdělit na dvě poloviny, takže na zadní sedačky auta úplně super. Pes při převozu vůbec nefuní a i ve vedru je v klidu. Jednoduchá údržba a co mne překvapilo nejvíc, opravdu vydrží chladit 5 dnů. Pecka! Mohu jen jen doporučit! Brousím si zoubky ještě na vestu – pro aktivní pohyb…..
    Krásné léto 😉

Přidat odpověď

*