Najít dotaz:

také milujete jezevčíky

Ahoj, zakládám toto téma především pro milovníky jezevčíků. Já na toto plemeno nedám dopustit.Samozřejmě nemám nic proti jiným plemenům.Ale jezevčíka díky své povaze považuji za ideálního kamaráda pro každého.Sama mám dva.Oba jsou veselí,hraví a přátelští.Milují děti a každého kdo k nám přijde vítají jako svého starého známého.Takže prosím všechny majitele těchto pejsků chvalte chvalte chvalte 🙂

Pavla

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Katka odpovídá:

  Naprosto souhlasím, mám taky dva jezevčíky – drsnosrsté a jsou to moji miláčkové. Nedám na ně dopustit. Jsou sice až moc hraví ale to je tím, že jsou ještě štěňata. Jsem ráda, že někdo toto téma otevřel.

 2. Alča odpovídá:

  Ahoj mám 8měsíční jezevčici dlouhosrstého jezevčíka. Je strašně hyperaktivní, poslouchá když se jí chce, ale je to náš miláček a má strašně ráda děti.

 3. Katka 2 odpovídá:

  Mám už druhého jezevčíka , ten první byl hladkosrstý , černý standard a byl to ten nej kamarád pro mě i děti, odvážný, hravý a se smyslem pro humor. Jen občas došel k názoru. že moje rozkazy jsou nesmyslné a prosadil si svoje.Ten druhý je drsnosrstý králík, mazel a tak nějak přirozeně poslušný, tvrdohlavost jezevčíků mu chybí.Je to náš miláček. Už nikdy žádné jiné plemeno, maximálně ještě tak křížence jezevce, v dětství jsem jednoho měla a byl taky bezva.Jezevčíci jsou prostě ti nej psi.

 4. pavel odpovídá:

  Uz mame druhou fenku jezevcika a musím jenom souhlasit s predeslimi pisateli. Pes je hravej, milej a tvrdohlavej. Uznavam, ale kazdeho psa.

 5. Vladˇka odpovídá:

  Ahoj,zdravím fan klub jezevčourů.Celý život jsem po něm toužila a konečně ho mám-desetiměsíčního pubertálního dlouhosrstýho miláčka Žolíka.Ty jeho upřímný černý kukadla mě dočista vždycky obměkčí a odpustím mu i nějakou tu lotrovinu.

 6. Jana odpovídá:

  je to pravda jsou to chytrý a oddaní pejsci a hlavně kámoši do smrti já jsem měla jezevčíčka černého s hnědým pálením a před 2 lety nás navždy opustil bylo mu 14 let těžko to nesem hlavně já nemohu zapomenout aproto si pořizuji nového ale ne samého ale v hnědém provedení hladkosrstého a moc se na těším za týden budu mít doma fenečku ale ještě nemám jméno prosím poradte …. díky Jana z Kladna

 7. Jana odpovídá:

  SOuhlasím, že jezevčíci jsou ti nejkrásnější a nejlepší psi!!!! Ještě minulý týden jsem měla dva, černého s pálením – tygra jménem Norm a drsňáka jménem Gron. Oba byli staří stejně, 8 let, Norm nám minulý týden nečekaně zemřel, sice měl Cushinga, ale tolik let… Jsem z toho nešťastná a moc po něm teskním, Groneček samo taky. Mám dvě amlinké děti /4 měsíce a necelé dva roky /, byla jsem na to sama doma, když se mu udělalo špatně, soused nás odvezl ihned na veterinu, ale bylo pozdě, pejsek krátce na to zemřel na selhání slinivky.. Chtěla jsem jen říct, že mě to neodradilo v pejskování a že budu věrná jezevčíkům vždycky, už je chovám 20 let a nikdy v mých očích neklesli.

 8. Katka odpovídá:

  Ahoj, moje zlatíčka mají už 3 roky. Nedám na ně dopustit. Vypadá to, že z puberty už vyrostli ( i když u jezevčíků nikdy nevíš ). Jsou to ti nejoddanějíš pejsci jaké znám. Ty kukadla mě vždycky obměkčí. Prostě jsou moje radost.

 9. Jana odpovídá:

  také miluji jezevčíčky měli jsme doma 14 let černého krátkosrstého černé barvy a s hmědým pálením byl to člen rodiny a je to 2 roky co nám zemřel stále nemohu zapomenout ikdyž ted máme nového ale uplně jiného hnědý hladkosrstý máme ho pul roku a jsme spokojený moc mi připomíná našeho minulého hafíka jsou fakt moc přítulný a věrný a hravý asi bych si už jiné plemeno nevybrala přivykla jsem jezevčíkum a stala se na nich závislá tak se mějte všichni fajn a at vám vaši jezevčíci prospívají ve zdraví ahoj Jana .

 10. Lucka odpovídá:

  Milé ženy! Mám taky jezevčíka, dlouhosrstého trpaslíka Pedra, je mu 4,5 roku. Je to nejlepší kamarád a hlavně to bylo nejlepší co jsem kdy v životě udělala, že jsem se nakonec odhodlala a splnila si sen. Teď přemýšlím, že mu pořídím ještě kámošku, mám vybranou tygřici… jen se bojím že budou brečet a štěkat duo, místo toho aby si spolu hráli, když nebudu domu. Všechny Vás zdravím a taky Vaše pejsky! 🙂

 11. Jana odpovídá:

  ahojte milé majitelky jezevčíku, sdílím váše názory na naše miláčky já mám roční hladkosrstou hnědou jezevčici je moc milá ,hodná a čistotná a hlavně se ráda mazlí je na mě závislá 🙂 měla jsem před 3 roky také jezevčíka pejska byl černý a s hnědým pálením zemřel na stáří ve věku 14 ti let 🙁 bylo to moc smutné …… je to vždy člen rodiny ,budete se mnou jistě souhlasit je to milé a bezelstné zvíře jezevčík rád si hraje a noruje má rád dlouhé vycházky 🙂 mám ještě doma papouška Žaka tak se navzájem zlobí chtějí si hrát ale mají před sebou každž respekt ,musí se hlídat aby si nechtěně neublížili ale je s nima legrace . Všechny vás pozdrauji a jezevčíky zvláště 🙂

 12. Hanka odpovídá:

  Ahojky. Mám roční fenku drsňáka Bettynku a je to moje zlato. Loupežník, ale nejvíc úžasný kamarád, mazel, hlídač. Má svou hlavu a to je dobře. Nedala bych jí za nic na světě. Zdravím vás všechny jezevčíkáře a přeji hezký den.

Přidat odpověď

*